Sony AX3005DB araç içi ses alıcısı tanıtıldı

0

Sony’nin yeni araç içi ortam alıcısı daha büyük ekrana ve gelişmiş akıllı telefon özelliklerine sahip.

Başarılı araç içi ses serisine daha fazla çeşitlilik katan Sony, 6.95 inç büyüklüğünde net ve hızlı dokunmatik ekrana sahip AX3005DB araç içi ses alıcısı ile keyifli ve stressiz bir sürüş deneyimi için ihtiyaç duyulan her şeyi sunuyor.

AX3005DB, daha akıllı bir sürüş sağlarken sesli kontrol ile telefonunuzdan navigasyonu çalıştırmaya, konuşmaya ve müzik çalmaya yardımcı oluyor. Tüm bunlar, sürüş esnasında akıllı telefon kullanmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştıran Apple CarPlay ve Android Auto ile mümkün hale geliyor.

Apple CarPlay, iPhone’ları araçta kullanmak için daha akıllı ve güvenli bir yol sunuyor; iPhone’ları araç içi sesler ve kontrollerle sorunsuz bir şekilde entegre ediyor. Böylece, telefon görüşmeleri yapabilir, müziğinize erişebilir, mesaj gönderip alabilir, trafik için optimize edilmiş yol tariflerini alabilir ve yolunuza daha fazla odaklanabilirsiniz.

Android Auto, telefonunuzu araçta kullanmayı kolaylaştırıyor. Uygulama, güvenlik ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlandı. Android Auto’daki Google Asistanınız sayesinde yola odaklanırken, bağlantıda kalıp eğlenceli içeriklerin tadını çıkarabilirsiniz. Günlük yaşamınızı kolaylaştırmak için sesinizi kullandığınızdan gözünüzü yoldan elinizi direksiyondan ayırmak zorunda kalmazsınız.

AX3005DB yeni araç ses alıcısı, gelecek yıllarda da en sevdiğiniz radyo istasyonlarını net bir şekilde dinlemenizi sağlayacak. Yerleşik DAB/DAB+ radyo alıcısı (Digital Audio Broadcasting/Dijital Ses Yayını) ile tüm farklı yayınlar elinizin altında olacak.

Cevap bırakın