Yeni Sony A7R III ile tanışın

0

Sony, bir sürprize imza atarak yüksek segmentli DSLR fotoğraf makinesi modeli A7R III duyurusunu gerçekleştirdi. Kasım ayından itibaren satışlarına başlanacağı bildirilen aygıt, MPEG-4, AVCHD ve XAVC S formatlarında 4K video kaydı ve 42.4 MP çözünürlüklü fotoğraf çekimine imkan tanıyor. Ayrıca saniyede 10 kareye (RAW veya JPEG) varan hızlı çekim ile daha iyi otomatik netleme özellikleri de öne çıkıyor.

Tasarımı, A7R II ile tamamen aynı olan A7R III, iki SD kart portu ve odak noktası seçim tuşu gibi özellikler sunuyor. A9’daki yüksek kapasiteli bataryanın kullanıldığı A7R III, bu sayede öncüllerinin tamamından (örneğin A7R II, yaklaşık 290 kare sonunda biten bir pile sahip) daha uzun pil ömrü vaat ediyor. Resmi Sony açıklamasına göre tam dolu pille 650 fotoğraf çekimi gerçekleştirilebiliyor. Verinin oldukça iddialı olduğuna şüphe yok.

Hızlı ve performanslı BIONZ X işlemcisi, hareketli anlarda daha net sonuçlar için 5 eksenli görüntü sabitleme teknolojisi, 3,68 milyon çözünürlüklü elektronik vizör, 50-102.400’e kadar genişletilebilir ISO, 399 adet odak noktası ve 3 inçlik LCD ekranı diğer teknik detayları arasında yer alıyor.

Ürünle ilgili daha fazla detay için haberin devamındaki videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

MediaMarkt‘ta satışa sunulan fotoğraf makinesi modellerinin tüm özelliklerine daha yakından bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Cem Kıvırcık tarafından gerçekleştirilen Sony A9 incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın