Sömestr keyfini katlayan MediaMarkt’ta fırsatlar devam ediyor

0

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Sömestr tatilinde sona yaklaşılırken yüzleri güldüren teknolojik önerileriyle dikkat çekiyor.

Tüketicilerini en yeni teknolojilerle ve 50 bine varan bol ürün çeşidiyle buluşturan MediaMarkt, yoğun bir okul dönemi öncesinde öğrencilerin tatilin son günlerini güzel geçirmeleri için teknolojik ürün önerilerini sıralıyor…

Müzik keyfi her an yanımda olsun diyen öğrenciler için Sony kulaklıklar, öğrenciler en sevdikleri şarkıları okul yolculukları sırasında olduğu gibi tatilde de dinlemeye devam ediyor. Kulaklık başlıklarının döner tasarımı sayesinde, bavul veya çantada çok yer kaplamayacak şekilde taşınan cihaz, kablo üstü kumandası sayesinde kulaklığı çıkarmadan şarkılar arasında kolayca geçiş yapma imkanı da sunuyor.

Dışarıdan gelen sesin sizi rahatsız etmesini önleyen ve yastıklı kulaklık başlıklarıyla konforlu bir dinleme deneyimi sunan Sony kulaklıklar, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle MediaMarkt mağazalarında öğrencileri bekliyor.

Aksiyon dolu bir tatil planlayanlar için ise GoPro Hero Session doğru ‘macera arkadaşı!’ Ekstrem sporlara olan ilginin her geçen gün artmasıyla birlikte bu alanda sıklıkla kullanılan aksiyon kameraları, özellikle spor tutkunu öğrencilerin de tercihi oluyor. Sömestr tatilinde gittikleri her yerde kullanabilecekleri GoPro Hero Session aksiyon kamera, uzun pil ömrü sayesinde 2 saate yakın kayıt imkanı sunuyor.

PlayStation keyfi için geç kalmadınız! Oyun konsolu PlayStation 4, birbirinden eğlenceli çok sayıda oyunla MediaMarkt mağazaları ve MediaMarkt.com.tr’de. Evde oyun keyfi için PlayStation 4 harika fikir!

Sömestr keyfini katlayacak daha fazla ürün için www.mediamarkt.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın