Soğuklara meydan okuyun

0

Aralık ayının gelmesiyle soğuk kış günleri de artık kapımıza dayandı. Şimdi evden çıkarken kalın giyinip üşütmemek için kendimize dikkat etme zamanı. Dışarıdan dönerken de tek düşündüğümüz şey sıcacık evimiz, öyle değil mi? Evinizde kullanacağınız klima ve ısıtıcı gibi cihazlarla soğuklara meydan okuyun…

Soğuklara meydan okuyun

Soğuklara meydan okuyun
Sabah erkenden işe gidenler iyi bilirler, alarm çaldığında ve kalktığınızda yeniden yorganın içine girmek istersiniz. Çünkü ev bir anda buz gibi gelir ve orası sıcaktır. Hazırlanmaya başlarken gözünüzün teki daha açılmamıştır ancak dışarıda hava soğuk mu, atkı ve bere alınmalı mı diye çoktan düşünmeye başlamışsınızdır. Her ne kadar yorganın içinde sıcacık uykunuza devam etmek isteseniz de kendinizi sokağa attığınızda soğuğun suratınıza çarpmasıyla çoktan ayılırsınız. Çoğumuz soğuğun en çok hissedildiği günün ilk saatlerinde bu durumu yaşıyoruz. Günün sonunda eve dönerken ya da trafikteysek eve dönmeye çalışırken, tek hayalimiz sıcacık evimizde battaniyemizi üstümüze çekip, soğuklara meydan okurcasına, işi gücü düşünmeden, kendimize ayırdığımız zamanın keyfini çıkarmak…

20 dakikada ideal sıcaklık
Evinizde merkezi sistem ya da kombi dışında ısınmak için kullanabileceğiniz ürünlerden biri de klima. Yazın evinizi serinlettiği gibi kışın da sıcak tutma konusunda oldukça ideal olan klimalar, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak. Daikin’in Tegora serisindeki FTXB35B modeli 20 dakika içerisinde bulunduğunuz ortamı ideal bir sıcaklığa getiriyor. İsterseniz ayarlanan sıcaklığın elde edilmesi ya da korunması için gerekli fan devrini otomatik olarak seçebilirsiniz. Fan hızının seviyesini de belirli kademelerde ayarlayabilirsiniz. Nem alma fonksiyonunun bulunması da ürünün dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.
Daikin Tegora FTXB35B ürününü satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Evde ya da ofiste kullanabilirsiniz
Soğuklara meydan okumak için evinizde ya da ofisinizde fanlı bir ısıtıcı da kullanabilirsiniz. Fanlı ısıtıcılar genellikle küçük bir alanı sıcak tutmak için oldukça ideal ürünler. Bu sebeple ofisinizde yakınınızda tutabilir ya da evde en çok vakit geçirdiğiniz odanızda kullanabilirsiniz. Fakir’in Hobby S modelindeki fanlı ısıtıcı bulunduğunuz alanı ısıtmak için oldukça kullanışlı bir ürün olmasıyla dikkat çekiyor. 2 hız ayarı kademesi sayesinde sıcaklığın yoğunluğunu da ayarlamanız mümkün.
Fakir Hobby S Fanlı Isıtıcı ürününü satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Devrilmeye karşı emniyetli
Infrared ısıtıcılar da soğuklara meydan okumak konusunda oldukça işe yarayan ürünlerin başında geliyor. Uzun ayakları sayesinde sıcaklığı geniş bir ortama yayan bu tip ısıtıcılar rahat taşınabilir olmasıyla da kolay bir kullanım sağlıyor. Arçelik’in Flavel serisindeki FLV IA 2500 modeli, ınfrared ısıtıcılar kategorisinde oldukça dikkat çeken bir ürün. En dikkat çekici özelliğiyse herhangi bir devrilme tehlikesine karşın kendini emniyete alması. Bu ısıtıcıyı da aynı fanlı ısıtıcılarda olduğu gibi 2 farklı kademede kullanabilirsiniz.
Arçelik FLV IA 2500 ürününü satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Ya evde yoksak?
Bütün gün dışarıda çalışıyorsunuz ve gündüzleri de evde kimse olmuyor. Bu gibi durumlarda, eğer evinizin ısınmasını kombiyle sağlıyorsanız, evden çıkarken sabahları kombiyi kapatırsınız. Hatta gece uyumadan önce de kapattığınız da oluyordur. İşten eve döndüğünüzde kombiyi açanlardansanız size çok güzel bir ürün tavsiyemiz var; Cosa Klima ve Kombi Paketi. Bu ürün ile evinizdeki kombiyi ve hatta ofisinizdeki klimayı, istediğiniz yerden cep telefonunuz ile kontrol edebilir, konumunuza, haftalık rutininize ve bulunduğunuz ortamı olmasını istediğiniz sıcaklığa göre yönetebilirsiniz. COSA Klima ve Kombi Paketi, sabah evden çıkıp işe gittiğinizi ya da işten çıkıp eve geldiğinizi, cep telefonunuzun konum özelliği sayesinde algılayarak siz henüz yoldayken kombinizi ya da klimanızı kendiliğinden çalıştırıyor. Böylece sabah ofise gittiğinizde ya da akşam eve döndüğünüzde sıcacık bir ortam sizi karşılıyor. Şimdi soğuklara meydan okuyun!
COSA Klima ve Kombi Paketi ürününü satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın