Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Ürün İncelemeSoğuk Havalarda Sizi Isıtacak Teknolojik Ürünler

  Soğuk Havalarda Sizi Isıtacak Teknolojik Ürünler

  Havaların dengesiz olduğu bir dönemdeyiz. Isı farkları sürekli olarak değişiyor ve vücudumuz uyum sağlamakta zorlanabiliyor. Soğuk, hiç beklemediğimiz bir anda kendini gösterebiliyor. Buna karşın pratik çözümler hayatımızı daha keyifli hale getiriyor. Gelin sizin için seçtiğimiz ürünlere birlikte bakalım.

  radyatör
  Son derece şık ve zarif bir radyatör

  Soğuk Savaş Delonghi Trrs0920 2000 W 9 Dilim Radyatör

  Daha çok kahve makineleriyle tanıdığımız Delonghi markası, ısıtıcı alanında da farklı çözümler üretiyor. Dokuz dilimi bulunan radyatörün daha büyük ve küçük modelleri de mevcut. Çok klasik bir ürün olmasına rağmen Delonghi, zarif bir tasarıma imza atmayı başarıyor. Dolayısıyla evinizde güzel gözükecek olması radyatörün ilk artısı. Ürünün anti-frost özelliğine değinmemizde yarar var. Bu özellik sayesinde dilimler soğuk havada bile donmuyor. Uzun süre kullanılmadığında dilimlerle ilgili ısınma gibi bir sorun yaşamıyorsunuz. Termostat özelliği de bulunan radyatör, istediğiniz ısıya ulaştıktan sonra kendini rölantiye alıyor. Bu da elektrik tasarrufu ve kullanım rahatlığı olarak size dönüyor. Ürünü yormamak adına sürekli aç-kapat yapmakla uğraşmıyorsunuz.

  60 metreküp alanı rahatlıkla ısıtabilen radyatörü tekerlekleri sayesinde kolayca başka odalara taşıyabilirsiniz. Son olarak güvenlik konusuna da değinelim. Cihaz herhangi bir nedenden ötürü devrilirse elektrik bağlantısını kesiyor. Ürünün ebatları 16 cm X 47,2 cm X 65 cm ve ağırlığı da 14,8 kg. 2199 lira satış etiketi bulunan ürünü bu adresten detaylı inceleyip satın alabilirsiniz.

  masaj
  Kaslarınızı yumuşatıp biraz rahatlamak için doğru ürüne bakıyorsunuz

  Şımarmak için Beurer Sırt ve Ense Isıtma Pedi

  Masaj yastığı olarak da bilinen bu ürün sırt ve ense ısıtmayla öne çıkıyor. Bu tarz ürünlerde tene temas ettiği için malzeme kalitesine dikkat etmek gerekiyor. Beurer, yumuşak ve hava geçiren bir malzeme kullanarak cilt dostu bir çözüm geliştiriyor. Kirlenmesi durumunda bu kılıfı 30 derecede rahatlıkla çıkarıp yıkayabiliyorsunuz. Altı farklı sıcaklık derecesinde çalışabilen ürün yumuşak bantlarıyla vücudunuzun şeklini alıyor. Sıcaklık ayarlarını kablolu kumandasıyla değiştirebilirsiniz. Birkaç dakika içinde istediğiniz ısıya gelen ped, vücudunuzu yumuşatmaya başlıyor. Hem ısınıp hem de kaslarınızı rahatlatıyorsunuz. Keyfi fazla kaçırıp biraz uykuya dalarsanız da ürünün güvenlik sistemi devreye giriyor. 90 dakika sonra her ihtimale karşı ped kendini kapatıyor. 799 liraya satılan ürünü bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.

  vantilatör
  Dört mevsim kullanabileceğiniz bu ürün ısıtıcı olarak da oldukça başarılı

  Dört mevsim konforu Goldmaster GM-7919 Venüs Vantilatör

  Genellikle yazın sıcak havalarda bizi serinletmek amacıyla kullandığımız vantilatörleri kışın da tercih edebiliriz. Goldmaster, 2000W gücündeki bu ürünü dört mevsim için tasarlamış. Dört kademeli fan ayarı bulunan ürün, ısınmak için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Devrilmeye karşı kendini kapatma özelliği bulunan ürün, kalabalık ortamlarda güvenle kullanılabiliyor. Ürün ayrıca, uzun süreli kullanımda aşırı ısınmaya karşı da kendini kapatıyor. Bu da aslında ürünün ömrünün kullanım ömrünü uzatıyor. Özellikle bulunduğunuz yerde ısınmakta zorlanıyorsanız bu ürünü değerlendirebilirsiniz. Ürünü bu adreste inceleyip 199 liraya satın alabilirsiniz.

  elektrikli battaniye
  Elektrikli battaniye ile soğuk geceler artık keyifli hale geliyor

  Beurer elektrikli battaniye

  Son ürünümüz kendinizi şımartmanız için bire bir! Üç farklı ısı değerine sahip ürün pamuk ve polar karışımı malzemeden üretilmiş. Yine markanın geliştirdiği bir güvenlik sistemine sahip ürün aşırı ısınmaya karşı korumalı. Böylece güvenle uyuyabiliyorsunuz. Özellikle duvar veya cam tarafından soğuk yediğiniz odalarda ürün çok işe yarıyor. 150 x 80 ölçülere sahip battaniyeyi geniş bir yatakta da kullanabilirsiniz. Ürünü 899 liraya bu adresten temin edebilirsiniz.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN