Soğuk günlerin sıcacık tatları

0

Dışarıda buz gibi bir hava var. Yakın zamanda kar yağması da bekleniyor. Soğuğun bu kadar etkin hissedildiği bugünlerde ısınmak için canınız en çok sıcak bir çay ya da kahve çekiyor değil mi? O zaman eve girer girmez ilk işiniz mutfağınıza gidip üstün özelliklere sahip çay ya da kahve makinelerinizin ‘on’ tuşuna basmak olsun…

Teknoloji sadece cep telefonları, bilgisayarlar gibi her gün kullandığımız teknolojik cihazlar için gelişmiyor. Artık mutfaklarımız da teknolojik olmaya başladı. Çaydanlık ya da cezve gibi terimler yerini çay ya da kahve makinelerine bıraktı. Kahve yaparken kaç kaşık kahve koyacağınızın hesabını sizin yerinize yapan akıllı kahve makineleri ve çaydanlık taştı mı diye düşüncelerinizi bir kenara bırakan akıllı çay makineleri var. Doyumsuz sohbetlere eşlik edecek mis kokulu çaylar hazırlamanıza yardımcı olan çay makineleri, üstün özellikleriyle çayınızı her dem taze tutuyor. Aynı şekilde lezzetli tatlar barındıran kahve makineleri de kahvelerin 40 yıllık hatrını daha da uzatacak nitelikte…

Herkese sizden çay
Siemens TA22005 modelindeki çay makinesinin 2 litrelik su kapasitesi ve büyük ebatlı çay süzgeçli cam demliği, evlerinizde kesintisiz çay keyfi sunuyor. TA22005 çay makinesinin çayı demledikten sonra sıcak kalmasını sağlayan özel sıcak tutma konumu ve kaynama konumundan sıcak tutma konumuna otomatik olarak geçebilme özelliği sayesinde evlerinizde uzun çay sohbetleri hep taze ve sıcak kalıyor. Taban üzerinde 360 derece hareket edebilme özelliği olan TA22005 çay makinesinin tek elle kolayca açılabilen kapaklı cam sürahisi ise kullanım kolaylığı sağlıyor.

Çay makineniz sizinle konuşuyor!
Homend’in Royaltea konuşan çay makinesi modellerinden 1717 de fonksiyonel ve şık bir makine olarak dikkat çekiyor. Ürünün en dikkat çekici özelliği de sizinle konuşuyor olması! Yani suyun durumunu size sesli olarak haber veriyor ve işini bitirdiğinde yine aynı şekilde sesli olarak uyarıyor. Çay makinesi, suyunu paslanmaz çelik gövdede kaynatmak, çayını da cam demlikle hazırlamak isteyenler için oldukça ideal bir ürün. Yalnızca çay değil, sahip olduğu farklı ısı derecesi ayarlarıyla bitki çayı ve mama suyu hazırlama imkanı da sunan çay makinesinin paslanmaz çelikten su ısıtıcıları 1,9 litre kapasiteye sahip. Royaltea 1717, demliklerinin içinde çelik çay filtresi de barındırıyor. Su kaynadığında ya da susuz kaldığında güvenlik sistemi devreye giriyor ve makine kendini otomatik olarak kapatıyor.

Tek seferde 4 fincan kahve

Arzum OKKA Minio, Türk kahvesi lezzetini, başında beklemeden, taşırmadan, ağır ateşte, ideal lezzette pişirerek fincanlara taşıyor. Tek seferde 4 fincana kadar kahve yapma imkanı veren kahve makinesi ile Türk kahvesi keyfi paylaştıkça artıyor. Siyah bakır, siyah krom ve nar rengi olmak üzere trend renkleriyle mutfakların dekorasyonuna uyum sağlayan Arzum OKKA Minio, minimal tasarımı sayesinde mutfakta daha az yer kaplıyor. Pişirme haznesi kolayca suyun altında temizlenebilen makine aynı zamanda her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Artık seyahatlerde bile Türk kahvesi keyfini yaşayabilirsiniz.

Her fincana eşit köpük
Kahve tutkunları için Fakir Kaave de oldukça ideal bir ürün. Cezvede pişirme yöntemi esasına dayanan ve aynı lezzetin yakalanması amacıyla tasarlanan Fakir Kaave, taşmayı önleyen patentli Luminasense teknolojisi ile geliştirildi. Tek seferde 4 fincan kahve kapasitesi ve ergonomik cezve ağzı sayesinde her fincana eşit köpük dağıtabilen Fakir Kaave, hızıyla olduğu kadar iddialı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Kaave, Fakir konsept renk serilerine uyumlu olarak, violet, rouge, rose, mat kahve ve beyaz alternatifleriyle beş farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor.

Cevap bırakın