20 dakikalık Sniper Ghost Warrior Contracts oynanış videosu

0

Sniper Ghost Warrior Contracts oynanış videosu ortaya çıktı. Geniş ve açık dünyası ile dikkat çeken oyun, Grand Theft Auto oyunlarını sevenlerin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Zira para karşılığı görevler alınan bu yapımda, savaşın ve savaşın sonundaki ödülün hissiyatı oyuncuların evlerine konuk olacak.

sniper warrior ghost contracts oynanış videosu

Sniper Ghost Warrior Contracts oynanış videosu sizlerle

Geçen yıldan beri geliştirilen taktiksel birinci şahıs nişancı oyunu Sniper Ghost Warrior Contracts, görev temelli yapısı ve sözleşme sistemi sayesinde serinin diğer oyunlarından daha farklı bir yol çiziyor. Ana ve yan görevlerin bulunduğu yeni oynanış oyunculara neler sunuyor?

Sibirya’nın vahşi doğasında hayatta kalma mücadelesi verecek olan oyuncular, görevlerden kazanılan paralar ile  keşif dürbününden cephaneye kadar savaşmak adına her şeyi satın alabilecek. Buna ek olarak, görev seçimleri oyunculara ait. Bir başka deyişle görevlerin yapılma önceliğini kişiler belirliyor.

City Interactive tarafından geliştirilen proje, 2017 yılında çıkan ve serinin en güncel oyunu olan Sniper: Ghost Warrior 3’ten esintiler de taşıyor. Bütün alışkanlıkları tamamen bozmayan geliştirici firma, hem eski oyuncu kitlesini hem de yeni oyuncu kitlesini bir arada tutmak istiyor.

sniper warrior ghost contracts

Sniper Ghost Warrior Contracts, 22 Kasım 2019’da piyasaya sürülecek. Serinin yeni oyunu PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilecek. Dilerseniz sizi aşağıda yer alan 20 dakikalık oynanış videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Cevap bırakın