Snapchat Aktif Kullanıcı Sayısı Her Geçen Gün Artıyor

0

Son zamanlarda aktif kullanıcı sayısını artırmaya yönelik çalışmalar ile öne çıkan ünlü sosyal medya uygulaması, şimdilerde görünen o ki farklı bir strateji ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Sosyal medyanın uzun zamandır gündemde olan yüzü Snapchat, gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Yeni özellikler eklene uygulamada aktif kullanıcı sayısında önemli bir artış olduğu ileri sürülüyor.

Geçtiğimiz zamanlarda ne kadar yenilik getirirse getirsin bir türlü sosyal medya içerisinde kendisine sağlam bir yer bulmayan Snapchat, son yapılan değişiklilerin işe yaramış ki aktif kullanıcı sayısında önemli gelişmeler kaydetmiş durumda. Son zamanlarda aktif kullanıcı sayısını artırmaya yönelik çalışmalar ile öne çıkan ünlü sosyal medya uygulaması, şimdilerde görünen o ki farklı bir strateji ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Şaşırtıcı rakamlar…

Sosyal medya uygulamasında son dönemlerde öne çıkan yenilikler arasında ise mini zengin gerçeklik dizileri ve mini oyunlar yer alıyor. Daha çok bu alanda geliştirmeler ve yenilikler yapmaya çalışan Snapchat, son açıklanan rapor ile 190 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaştığını belgelemeyi başardı.

Bu sayının geçtiğimiz çeyrekte 186 milyon olduğu düşünülürse aktif kullanıcı sayısında ortalama 4 milyonluk bir artış meydana gelmiş durumda. Ayrıca artan aktif kullanıcı sayısı ile şirket gelirinin de 320 milyon dolara yükseldiği son açıklanan rapor içerisinde yer alıyor.

Cevap bırakın