2021 Mart’ında gelmesi beklenen Skulls and Bones beklentileri ne ölçüde karşılayacak?

0

Mart 2021’de çıkışını gerçekleştirmesi planlanan Skulls and Bones, konusu ve oynanışı ile beklentileri karşılar mı? İşte bu sorulara yönelik kısa bir analiz…

Ubisoft’un online korsan macerası olan Skulls and Bones, başlangıçta heyecan verici bir fragman ile E3 2017’de ortaya çıkmıştı, ancak o günden bu yana geçen üç yılda gecikmelerle ve daha yakın zamanda da büyük bir sessizlik ile karşı karşıya kaldı. Oyunun sosyal kanallarından yapılan son güncelleme de bir yıl önce Mayıs 2019’da yapıldı.

2019’da Skulls and Bones’un resmi Twitter’ında yayınlanan videoya, Ubisoft oyun üzerinde çalışmaya devam ederken hayal kırıklıklarını engellemek için paylaşılmış yorumları yapılmıştı. Oyunun yapımcısı Karl Luhe,”Oyunun mümkün olduğunca iyi olacağından ve kalitenin bir numaralı odak noktamız olduğundan emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan emin olun” diyor.

Oyunun mantığı, diğer korsan gemileriyle takım kurabilmeniz ve büyük düşmanları yok etmek ve maksimum ganimet toplayabilmek için çeşitli yeteneklerinizi birleştirebilmenize dayanıyor. Kendiniz güçlü olsanız da büyük savaş gemilerini batırmak için dostlara ihtiyacınız olacak.

Buradaki tek sorun, ittifakların geçici olması. Bu yüzden hazineyi bölme zamanı geldiğinde takım arkadaşlarınızın size saldırdığını görebilirsiniz. Bu nedenle dostlarınızı seçerken de oldukça dikkatli olmanız gerekecek.

Cevap bırakın