Skagen’in akıllı saati Mart ayında Türkiye’de

0

Ekran Resmi 2017-02-11 16.19.30

Akıllı saatler teknoloji dünyasının öne çıkan trendlerinden. Birçok tüketici elektroniği markasının boy gösterdiği pazara çeşitli moda markalarının da ilgi gösterdiği biliniyor. İşte bu markalardan biri de Skagen.

ABD merkezli Skagen, teknoloji ve moda dünyasını bir araya getirdiği sade ve minimal akıllı saat modelini Mart ayı itibarıyla satışa sunuyor. Marka DNA’sının özünden ilham alan Skagen akıllı saat modeli (Skagen SKW6352), yalın çizgileriyle stil sahibi olduğu kadar ince kayış ve kadranı sayesinde teknolojiye fonksiyonel bir yaklaşım kazandırıyor.

Akıllı saatlerin baş sırayı çeken trendler arasında yerini aldığı 2017 yılında, Skagen saatleri ‘Hagen Connected’ modeli ile geliyor. Akıllı saat severler, bu modelde markanın klasik ve sade stilinden vazgeçmediğini fark ederken bu inovatif saat modeli, yeni tasarımı ve çok yönlülüğü ile giyim tarzınıza da yeni bir soluk getirme iddiasında.

Cihaz, birçok akıllı saatte görülebilen aktivite izleme özelliklerine ek olarak akıllı düğmesi, telefon bildirimlerini görebilme özelliği ve pratik piliyle de dikkat çekiyor. Dijital ekranı yok ama titreşimle sizi uyararak bildirimlerden haberdar olmanıza yardım ediyor.

İlkbahar sezonunda kış gardrobu tonlarından kurtularak canlanan doğanın açık tonlarından ilham alan Skagen, taze çimlerden ve güneşli gökyüzünden esinlenerek koleksiyonuna enerji kazandırıyor.

Cevap bırakın