Siz neredeyseniz parti orada

0

Taşınabilir hoparlörlerin yetenekleri her geçen gün artıyor. Bu sefer dışarıda parti yapmayı sevenler için, güçlü taşınabilir hoparlör modellerini bir araya getiriyoruz.

Akıllı telefonların gelişimiyle beraber aksesuarlar da çağ atlayarak yollarına devam ediyorlar. Özellikle son 2 – 3 yıla damga vuran aksesuarlar ise kablosuz taşınabilir hoparlörler ve kulaklıklar oldu. Bu yazımızda ise taşınabilir hoparlörler arasında en güçlü olan modellere odaklanacağız. Özellikle müzik keyfinden kopmak istemeyenler ve her yerde arkadaşlarıyla parti yapmak isteyenler için en iddialı modelleri bir araya getirdik.

JBL Partybox 300

JBL Partybox 300, adından da anlaşılacağı gibi etkinlikler ve partiler başta olmak üzere hem arkadaşlarınızla istediğiniz yerde hem de profesyonel anlamda etkinliklerde kullanabileceğiniz, büyük ve taşınabilir bir hoparlör.

Üzerindeki batarya ile beraber 18 saate kadar müzik çalabilen parti hoparlörü, hem şık tasarımı hem de hoparlör çevresindeki LED detaylarla beraber dikkatleri üzerine çekiyor.

Üzerinde 2 adet 6.5 inç büyüklüğünde woofer ve 3 adet 2.25 inç büyüklüğünde tweeter bulunan ürün, başarılı ses kalitesi ve ses şiddetiyle oldukça beğenilen bir model.

HARMAN KARDON GoPlay Mini

Kolon tipi taşınabilir hoparlörlere göre daha ufak boyutlara sahip olan Harman Kardon GoPlay Mini, yüksek ses kalitesi ve pil ömrüyle beraber dikkat çekiyor.

Özellikle arkadaşlar arasında yapacağınız etkinlik ve partilerde, kolay taşınabilir yapısıyla kullanabileceğiniz hoparlör, sadece 3.43 kg ağırlığa sahip. Üzerinde toplamda 4 hoparlör bulunan ürün, 4 x 25 watt olmak üzere, 100W çıkış gücüne sahip. 50 Hz ile 20 kHz ses frekans aralığını destekleyen ürünün ses kalitesi ve tasarımı ise oldukça başarılı.

MARSHALL Woburn 2

Marshall’ın en büyük Bluetooth hoparlörü olan Woburn 2, hem Marshall’ın bilinen ve sevilen retro tasarımının şık bir yansıması olan ürün, ses performansıyla da dikkat çekiyor.

30 Hz ile 20 kHz arası ses frekanslarını destekleyen ürün, derin dip bass sesleri de kullanıcılarına hem hissettiriyor hem de dinletiyor.

Üzerinde 2 adet 50 Watt gücünde Woofer ve iki adet de 15 watt gücünde tweeter’lar için D sınıfı amfi ile beraber gelen ürün, toplamda 130 Watt güç kullanıcılara sunuyor.

Bluetooth 5.0 ve Qualcomm’un aptX teknolojilerini destekleyen ürün, hem kablosuz bağlantılara hem de 3.5 mm jack ve RCA girişleri gibi fiziksel girişlere de sahip. Ayrıca diğer Marshall ürünlerinde olduğu gibi, ses ayarlarını da üzerindeki potansiyometrelerden yapabiliyorsunuz.

Cevap bırakın