Şimdi değişim zamanı

0

Beyaz eşyalar ve teknolojik ürünler üzerinden belli bir süre geçtikten sonra yeniliklerini kaybediyor. Yeni çıkan son teknolojiye sahip ürünler de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Eğer siz de teknolojinin cazibesine kapılarak beyaz eşyalarınızı yenilemek isterseniz, sizin için önerilerimize mutlaka göz atın…

İşe evinizin kalbinden başlayın
Evinizde esen değişim rüzgarlarında önceliği evinizin kalbi olan mutfağınıza vererek buzdolabınızı yenileyebilirsiniz. Örneğin, Arçelik’in 5850 NDEI ve 2474 CE model buzdolapları, Fullfresh+ özelliği yani mavi ışık teknolojisi sayesinde sebze ve meyveleri 30 güne kadar taze tutmasıyla ön plana çıkıyor. Fullfresh+ özelliği, özel hava kanalları ve sebzelik tasarımı ile nem kontrolü ve ideal saklama koşulu sağlayarak sebze ve meyveleri daha uygun koşullarda muhafaza ederken, mavi ışık teknolojisi gıdaların besin değerlerini koruyor ve gıdalarınız 30 güne kadar taze kalıyor. Sıfır derece kahvaltılık bölmesi ise kahvaltılıkların yanı sıra kısa sürede tüketilecek et ve balıkların da saklanması için ideal bir alan oluşturuyor. Arçelik buzdolapları, tüm bunlara ek olarak, koku filtresi ve iyonizer özelliği ile gıdaların üzerine eksi yüklü iyon püskürterek kötü koku oluşumunu da engelliyor.

Lezzete daha fazla yer açın
Mutfağın en kurtarıcı ürünlerinden biri de hiç şüphesiz ki mikrodalga fırınlar. Hotpoint’in yeni çıkardığı ürünlerden Extraspace, adından da anlaşılacağı üzere, birden fazla kapta yemeği aynı anda pişirmeye olanak sağlayan geniş bir hazneyle birlikte geliyor. Lezzete daha fazla yer açan Hotpoint Extraspace, 25 litrelik iç hazne ve 30 litrelik kullanım alanına sahip. Quartz ızgarası sayesinde ideal sıcaklığa geleneksel mikrodalga fırınlardan 3 kat daha hızlı ulaşan ürün, 6 farklı mikrodalga güç seviyesi ve 9 farklı tarifi otomatik pişirme özelliğine de sahip. Şeffaf tasarımı sayesinde çalışırken içi görünen Hotpoint Extraspace, yemek pişerken kontrol etme imkanı da sunuyor.

Emektar çamaşır makinesi…
Evdeki beyaz eşyaları yenilerken banyoya el atmamak olmaz. Neredeyse çeyrek asırdır kullandığınız çamaşır makinenizin artık emekliye ayrılma zamanı gelmiş olabilir. Samsung Electronics’in yeni çamaşır makinesi modeli WF90F5EGX4W/AH’yi ‘Dijital Inverter Motor’ ile yüksek verimli performans sunan bir ürün olarak tercih edebilirsiniz. Enerji verimliliğini optimize etmek için tasarlanan WF90F5EGX4W/AH çamaşır makinesi, yüksek enerji verimliliği sağlarken gürültü oranını ciddi ölçüde azaltıyor ve oldukça sessiz çalışıyor. A+++ enerji performansı, 9 kg yıkama kapasitesi ve maksimum 1400 devir hızı ile öne çıkan çamaşır makinesi aynı zamanda elmas kazanı, seramik rezistansı, voltaj kontrolü, otomatik yük dağıtım sistemi, gecikmeli bitir, smart check özellikleri ve suda bekletme fonksiyonu ile ön plana çıkıyor.

Televizyonu yenileme zamanı geldi
Evimizde en çok kullandığımız ürünlerden biri de televizyon. Her yıl onlarca teknolojik iyileştirmelerle gelişen televizyonlar, aynı zamanda incelerek de salonunuza şıklık katıyor. LG’nin W7 modelindeki OLED televizyonu inceliği ile dikkat çeken bir ürün. 65 inçlik modelin sadece 2,57 milimetre yani bir bıçak kalınlığındaki OLED paneli özel manyetik askı aparatı sayesinde doğrudan duvara asılıyor. Bu sayede TV ve duvar arasındaki boşluk ortadan kalkıyor ve askı aparatıyla birlikte TV’nin kalınlığı sadece 3,85 milimetre oluyor. Kullanıcıyı çevreleyen hissiyat, yükselen hoparlörler ve Dolby Atmos ses kalitesiyle tamamlanan W7, evdeki televizyonunuzu değiştirmeniz için oldukça yeterli bir sebep…

Elektrikli süpürgenizi de yenileyin
Evinizi yenilerken elektrikli süpürgenizi daha üstün teknolojiye sahip bir ürünle değiştirmek güzel bir fikir olabilir. Fakir’in en yeni modellerinden biri olan Veyron Turbo XL Premium, minimum enerji kullanarak maksimum performans gösteren bir ürün olarak dikkat çekiyor. 750 watt gücündeki süpürge, elektronik ayarlanabilir vakum gücüyle hem halı hem de sert zeminlerde toz toplama yapabiliyor. Turbo ve dar alan temizleme aparatıyla ulaşılması zor bölgelerin temizliğini kolaylaştırıyor. Kolay çıkarılabilen 2 L kapasiteli genişletilmiş toz haznesi, uzun süreli kullanım sağlarken, H.E.P.A 13 filtresiyle tozu, havadan arındırıyor. Estetik tasarımıyla da dikkat çeken Veyron Turbo XL Premium, rose, violet ve kahverengi renk seçenekleriyle sunuluyor.

Cevap bırakın