Şimdi bakım zamanı!

0

Bütün bir hafta ofiste yoğun bir şekilde çalışıp aynaya baktığınızda yorgunluktan kendinizi beğenmediğiniz oluyor mu? Bazen işler o kadar fazla oluyor ki, kendinize bakım için ayıracak vakit bile bulamayabiliyorsunuz. Tek istediğiniz haftasonunun gelmesi ve birkaç sihirli hamleyle kendinizi yenilemeniz… Biz de size bakım zamanınızda birkaç ürün önermek istedik…

Günümüzde kadınların uzun süren güzellik rutinlerine ayıracak vakti kalmadı. İster iş, sosyal hayat veya aile ile ilgili olsun, kendimizi sürekli oradan oraya, hiç ‘kendimize ait’ bir an olmadan, yaşarken buluyoruz. Bu durum pek çoğumuza hiç yabancı gelmiyor değil mi? İşlerimizin yoğun olduğu zamanlarda kendimizi bazen ihmal edebiliyoruz. Elimize tarak almaya bile vakit bulamıyor, aynaya bakmayı hiç mi hiç istemiyoruz. Ancak bu durumun geçici olduğunu da hatırlatalım. Bu gibi durumlarda her zaman iple çektiğimiz haftasonunun bu sefer çok daha çabuk gelmesini istiyor ve bir an önce kendimize bir bakım yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu koşturmaca içerisinde kendimizi her an güzel hissedebilmek için, değerli zamanımızdan kazandırırken harika sonuçlar yaratabilecek güzellik ürünlerine ihtiyacımız var. Bunların en önemlilerinin başında da istenmeyen tüyleri ortadan kaldıran epilasyon makineleri ve saçlarımızın güzel bir şekil almasını sağlayan düzleştiriciler geliyor.

İstenmeyen tüylere son
İlk olarak Braun’un yenilenen epilasyon cihazıyla bakımınıza başlayabilirsiniz. Braun, ‘yeni yüz masaj ve canlandırma başlığı’ ve ‘yeni cilt sıkılaştırma başlığı’ ile kadınlara, vücut ve yüz güzelliklerini en iyi şekilde ortaya koymalarına imkan sağlıyor. Braun Silk-épil 9 SkinSpa’nın yeni cilt sıkılaştırma başlığı vücudunuzdaki kıvrımları kusursuz bir şekilde takip edip, kan akışını aktif hale getirmek için yoğun bir şekilde masaj yaparak cildinizi daha yumuşak ve pürüzsüz yapıyor. Ağdaya göre 4 kat daha kısa kılları temizleyebilen epilatör başlığı, manuel yöntemlere göre 6 kat daha etkili derin ekfoliasyon fırçası, cildinize ipeksi bir dokunuş kazandıran hassas ekfoliasyon fırçası ve ölü hücre arındırıcı ile yeni cilt sıkılaştırma başlığı ile Braun Silk-épil 9 SkinSpa, 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt için 4 çözümü bir arada sunuyor. Cilde nazikçe masaj yaparak cildi ölü derilerden arındıran yeni yüz masaj ve canlandırma başlığı ise sadece üç uygulamadan sonra daha pürüzsüz bir cilt sunuyor. İstenmeyen tüylerden kurtulmak, cildi temizlemek, ölü hücrelerden arındırmak, canlandırmak ve makyaj uygulamalarına hazır hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir güzellik ürününde bir araya getirerek, altı farklı uygulamayı deneyimlemenizi mümkün kılıyor.

Saçlarınız ahenkle dans etsin
Bakımın en önemli aşamalarından biri de saç bakımı. Epilasyon sonrası güzel bir duş aldınız, kendinizi süper hissediyorsunuz ve şimdi sıra saçlarınızda. Remington’ın düzleştirici fırçalarıyla sadece birkaç dakika içerisinde dümdüz saçlara sahip olabilirsiniz. Fırça ve düzleştiricinin bir arada olduğu Remington CB7400 modeli oldukça kolay kullanım sağlayan bir ürün. Anti-statik seramik kaplama özelliği ile saçların kolayca kaymasını ve elektriklenmeden düzleşmesini sağlayan Remington CB7400, saçları tararken düzleştirebiliyor ve böylece birkaç dakika içinde düz ve pürüzsüz saçlara sahip olmak hayal olmaktan çıkıyor. Saçların doğal hacmini kaybetmeden düzleştirmeyi başaran yenilikçi tasarımı ile de dikkat çeken model, rahat kullanımıyla her saç tipine uygun olarak tasarlanmış. 3 ısı ayarı bulunan düzleştirici fırçanın otomatik kapanma özelliği sayesinde olası kazalara karşı güvenlik önlemi bulunurken, saklama çantasıyla da her yere taşınabilmesi mümkün oluyor. Eğer saçlarınızı düz kullanmak istemezseniz yine Remington’ın saçları şekillendiren diğer ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Markanın saçları bukle şeklinde yapan ya da dalgalı bir görünüme kavuşmasını sağlayan maşaları da oldukça başarılı sonuçlar verebiliyor.

Cevap bırakın