Silicon Valley’den yeni sezona dair ilk fragman

0

silicon-valley-s3-1280jpg-652c3a_1280w

Teknoloji dünyasında ‘Silikon Vadisi’ diye bir gerçeğin olduğuna şüphe yok. ABD’nin bu ‘teknolojinin kalbi maiyetindeki’ bölgesi, sayısız şirketin doğuşuna tanıklık etti, birçok merkez ve tesise ev sahipliği yaptı, günümüzde yazılım geliştiricilerin, girişimcilerin yoğun olarak konumlandığı bölgeden çıkan dikkat çekici bir detay da ünlü dizi serisi Silicon Valley’e ilham vermesi.

4 yıl önce ilk kez yayınlandığında büyük ilgiyle karşılanan yapımda Silikon Vadisi’nde yaklaşık olarak bir ‘garaj’ içerisinde yaşayan ve bulduğu yazılımın varolmasını, daha çok kişiye ulaşmasını sağlamaya çalışan, bu sırada çeşitli tehditler de atlatan bir grup girişimciyi yakından tanıyoruz.

Dizinin eğlenceli öğeleri, keyifli karakterleri ve konusu dikkat çekici yönleri arasında. Ve asıl haber, kısa süre sonra 4. Sezonu başlayacak olan HBO imzası taşıyan Silicon Valley’in ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Haberin devamında yer alan fragman, izleyenleri yine keyifli bölümlerin beklediğinin sinyalleri ile dolu…

Silikon Vadisi, teknoloji şirketleri için adeta bir merkez. Google, Oracle, Intel, Cisco, Apple, eBay, VMWare, Hewlett-Packard, Salesforce, Symantec ve daha birçok şirketin merkezi burada konumlanmış durumda.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın