Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunSILENT HILL: Ascension 31 Ekim'de Başlıyor

  SILENT HILL: Ascension 31 Ekim’de Başlıyor

  Genvid Entertainment ve Konami Digital Entertainment, SILENT HILL: Ascension’ın 31 Ekim’de Birden Fazla Platformda Aynı Anda Yayınlanacağını Duyurdu.

  Ne: Genvid Entertainment ve Konami Digital Entertainment, interaktif yayın serileri SILENT HILL: Ascension’ın 31 Ekim Salı günü başlayacağını duyurdu. Oyunseverlerin ilk canlı yayın başladığında hazır olmalarını sağlamak için, ücretsiz uygulama şimdi App Store®’da ön siparişe açık. Ayrıca oyuna Google Play’de ön kayıt yaptırılabilir ya da bu deneyimi 31 Ekim tarihinde Ascension.com adresi üzerinden masaüstü tarayıcılarda yaşayabilirsiniz.

  Ne Zaman + Nerede:

  •     SILENT HILL: Ascension’ın streaming aplikasyonu şimdi App Store ve Google Play’de ön sipariş ve ön kayıda açıldı
  •     Uygulama yüklemeleri 31 Ekim Salı günü başlayacak. Böylece serinin hayranları canlı gerçekleştirilecek dünya prömiyeri öncesinde SILENT HILL: Ascension içeriklerinin bir kısmıyla etkileşime girebilecek.
  •     SILENT HILL: Ascension serisinin ilk canlı yayını 1 Kasım 2023 Çarşamba saat 04:00’da mobil uygulamada veya Ascension.com’da gerçekleştirilecek.

  Kim:

  •     Genvid Entertainment
  •     Konami Digital Entertainment
  •     Bad Robot Games
  •     Behaviour™ Interactive

  SILENT HILL: Ascension, izleyici odaklı benzersiz bir hikâye anlatma deneyimi vaat eden, etkileşimli bir Genvid yayın serisidir. SILENT HILL evrenine yapılacak bu yeni ziyaret, daha önce hiç keşfedilmemiş yerlerde yeni ve korkunç SILENT HILL canavarları tarafından eziyet edilen bir grup karakterin hikayesini anlatıyor. 31 Ekim’de ücretsiz yayın uygulaması veya Ascension.com’daki masaüstü tarayıcılarda başlayacak SILENT HILL: Ascension, bu heyecan verici yeni SILENT HILL hikayesinde ana karakterin kaderini izleyicinin ellerine bırakıyor ve seyirciler hikâyenin gidişatı boyunca kimin kurtulacağını, kimin acıyla veya lanetle karşı karşıya kalacağını belirliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN