Şık tasarımıyla Huawei Watch Fit Elegant tanıtıldı!

0

Huawei Watch Fit Elegant oldukça şık bir tasarım ile tanıtıldı. Huawei ürün gamını özellikle giyilebilir teknolojide artırmaya devam ediyor. Yakın zaman önce tanıtılan ve oldukça sevilen Huawei Watch Fit serisine yeni bir üye ekleyen Huawei, bu noktada dikkat çekmeyi başarıyor. İşte yeni cihazın özellikleri ve fiyatı:

Huawei Watch Fit Elegant hakkındaki her şey 

Akıllı saat tasarımsal olarak şirketin Watch Fit serisine benzer şekilde oluşturulmuş. Bazı özelliklerin ortak olduğu ancak paslanmaz çelik gövdesiyle ondan ayrıldığını görüyoruz. Akıllı saat siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle kullanıcılarla buluşuyor. Yeni akıllı saat önceki modelin kayışına göre olası sıvı ve cilt temaslarına uygun olarak zarar görmeyecek şekilde güncellenmiş.

Huawei Watch Fit Elegant

Akıllı saatin silikon yapıdaki kayışı, dikdörtgen bir ekran ile bizleri karşılıyor. Normalde akıllı saatlerde pek rastlanmayan bir yapıya sahip olan saat aynı çizgiden çıkmadan bazı ‘özellikler’ eklenerek geliştirilmiş.

Yeni cihazın küresel pazarda 26 Mart tarihinden itibaren 127 euro gibi bir fiyattan satışa çıkması bekleniyor. Türkiye’de satılan önceki Fit modelinin ardından bu modelin de ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belli değil ancak ilerleyen günlerde bunun netleşmesi bekleniyor.

Cevap bırakın