Signify, yeni Philips Hue akıllı aydınlatma ürünlerini tanıttı

0

Signify, ortam kalitesini yükselten akıllı aydınlatma ürünlerini tanıttı.

Aydınlatmada dünya lideri Signify, geliştirilmiş Hue Go, Smart anahtar, Smart priz ve yeni GU10 ile E14 akıllı ampulleri de içeren yeni akıllı aydınlatma ürünlerini IFA’da tanıttı.

Önceden belirlenmiş ışık seçenekleri ve ortam ayarlarıyla renkli akıllı aydınlatma sunan taşınabilir akıllı lamba Philips Hue Go, artık Bluetooth özelliğine sahip, böylece ücretsiz Hue Bluetooth uygulaması veya uyumlu akıllı ev asistanları üzerinden sesle kontrol edilebiliyor. Alışıldık tasarımını koruyarak yenilenen Hue Go aynı zamanda daha uzun pil ömrüne sahip, bu sayede onu dilediğiniz her yere taşıyıp daha da uzun süre kullanmanız mümkün.

Smart priz ve Smart anahtar: kendisi küçük, etkisi büyük

Smart priz, Hue ampullerle uyumlu olmayan masa ampulü ve lambaderleri bile Hue akıllı aydınlatmaya dönüştürüyor. Ampulü Smart prize takıp Philips Hue ayarlarından ekleyen kullanıcılar, bu sayede onu da diğer ampuller gibi Philips Hue Bluetooth uygulaması, akıllı aksesuar veya ses komutları yoluyla açıp kapatma imkânına kavuşuyorlar.

Smart anahtar ise ufak boyuna rağmen son derece maharetli. Smart anahtar sayesinde tek bir dokunmayla Hue aydınlatmanızı dilediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz gibi, anahtara basılı tutarak ışığı artırabilir veya azaltabilirsiniz. Smart anahtar Philips Hue bağlantı köprüsüne bağlandığında, tek bir dokunuşla ışıklarınızı günün belirli bir saatine göre önceden ayarlanmış tona ve parlaklığa getiriyor.

Cevap bırakın