Siemens’ten kablosuz güçlü temizlik

0

Siemens’in yeni VCH4XTRM dik şarjlı elektrikli süpürgesi; hızlı şarj olma özelliği ve uzun kullanım süresi ile evlerin en dip köşelerinde ve arabalarda temizliği en rahat şekilde yapmaya imkan sağlıyor. İşte detaylar…

Teknolojisi ve tasarımı ile kullanıcılarına güçlü temizlik ve maksimum özgürlük vadeden Siemens Ev Aletleri’nin yeni dik şarjlı elektrikli süpürgesi, pratik temizliğin en büyük yardımcısı oluyor. Siemens’in yeni VCH4XTRM dik şarjlı elektrikli süpürgesi; hızlı şarj olma özelliği ve uzun kullanım süresi ile evlerin en dip köşelerinde ve arabalarda temizliği en rahat şekilde yapmaya imkan sağlıyor.

İleri teknolojiyi tasarım ile birleştiren Siemens Ev Aletleri’nin yeni VCH4XTRM dik şarjlı elektrikli süpürgesi çok fonksiyonlu ve esnek kullanımı ile her zeminde etkili temizlik sağlıyor.

Lityum-iyon pil teknolojisi sayesinde kısa sürede şarj olma özelliği ve 45 dakika ekstra uzun kullanım süresi sunan ürün, esnek süpürme ucu sayesinde de kullanıcılarına, evde çekmece içleri, koltuk arkaları gibi ulaşılması zor yerleri; ev dışında da arabalarının en dip köşelerini rahatlıkla temizleyebilme özgürlüğü sunuyor.

Rahat kullanım…

Dikey konumda saklama kolaylığı ile yerden tasarruf sağlayan ürün, hafif tasarımı ve kolay temizlenen konteyneri ile temizliğe pratiklik katıyor.

  • Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun ev aletlerini incelemek ve online alışveriş için buraya tıklayabilirsiniz.
Cevap bırakın