Siemens’in yeni XL ve XXL buzdolapları yiyeceklere çok daha fazla yer açıyor

0

Siemens Ev Aletleri’nin yeni XL ve XXL üstten donduruculu Nofrost buzdolapları, geniş iç hacimleri ile yaz mevsiminin meyve ve sebzelerini, içeceklerini yer sıkıntısı yaşamadan kolaylıkla muhafaza ederken; hyperFresh plus teknolojisi, gıdaların iki kata kadar daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor.

Yenilikçi teknolojileri şık tasarımlarla birleştiren Siemens Ev Aletleri’nin yeni XL ve XXL buzdolapları geniş iç hacimleriyle, yaz aylarında alınan taze ve sağlıklı yiyecekleri saklamak için esnek çözümler sunuyor.

Yeni Siemens XL ve XXL soğutucularda bulunan hyperFresh plus tazelik sistemi, yiyeceklerin kuru hava ile temasını en aza indiriyor. Çekmece içerisindeki nem oranının ayarlanabilir olması sayesinde de meyve ve sebzeleri 2 kata kadar daha uzun süre taze tutuyor. Birbirinden ayrı sıcaklık ayarı bulunan iki adet hyperFresh plus <>0˚C çekmeceleri ise et ve balık gibi yiyecekleri 2 kata kadar daha uzun süre taze tutarken aynı zamanda şarküteri ürünlerini saklamanız için de size esnek kullanım alanı sağlıyor.

Fonksiyonel ve esnek çözümler

Kendi sınıfının en geniş net hacmine sahip XXL soğutucuların sahip olduğu twinShelves özelliği ihtiyaç duyulduğunda rafın ikiye bölünerek alt raftaki yüksek saklama kaplarının ve şişelerin kolayca saklanmasına imkan veriyor. Böylece buzdolabının içinde küçük veya büyük alanlar yaratarak istenilen düzenleme yapılabiliyor. Hem buzdolabı hem de dondurucu bölmelerinde bulunan güçlü LED aydınlatmalar sayesinde karanlık ortamlarda bile aranılan gıdaları bulmak kolaylaşıyor. iceTwister özelliği sayesinde de sıcak yaz aylarında soğuk içecekler hazırlamak için kolaylıkla yüksek miktarlarda buz hazırlanabiliyor.

MediaMarkt‘ta satışa sunulan buzdolabı modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın