Siemens teknolojisi ile yenilikçi kahve deneyimi

0

Teknoloji ve tasarımı bir arada sunan Siemens Ev Aletleri, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde yeni nesil kahve deneyimi yaşatacak iAroma teknolojisine sahip EQ serisi kahve makineleri ile tam kıvamında ve kişiselleştirilmiş lezzetlerden oluşan bir dünyanın kapılarını açıyor.

Kahve yüz yıllardır sevilerek tüketilen içeceklerin başında geliyor. Günümüzde kahveye dair bilgi ve kültür yaygınlaştıkça, kahve severlerin kaliteli kahve içme beklentisi artıyor ve damak tadına en uygun kahve lezzetini arıyor. Siemens Ev Aletleri EQ serisi tam otomatik kahve makinelerinin hassas aroma teknolojisi iAroma, her fincanda aromayı en iyi şekilde sunan bir kahve deneyimi yaşatırken her çeşit kahvede ve suyun her sertlik seviyesinde tam kıvamında lezzetler sunuyor.

Birbirinden farklı ve zengin kahveler hazırlayan Siemens EQ.9 Plus Connect, ev aletlerini uzaktan kontrol etmeyi sağlayan Home Connect uygulaması, kahve keyfine yeni bir boyut katıyor. Home Connect uygulaması üzerinden süt oranı, sertlik, demleme derecesi ve fincan boyu seçilerek kişiselleştirilmiş kahveler uzaktan hazırlanırken, kullanıcılara anın tadını çıkarmak kalıyor.

Home Connect uygulamasının coffeeWorld özelliği ise aralarında Australian Flat White, Spanish Café Cortado, Vienna Melange gibi 17 farklı kahve tarifini kullanıcılar ile buluşturarak, farklı kahve lezzetlerinden oluşan enfes bir dünyanın kapılarını açıyor.

Etkileyici tasarım

Siemens Ev Aletleri’nin modern tasarıma sahip EQ.500 Tam Otomatik Kahve Makineleri ise taptaze çekirdekleri öğüterek, bu çekirdekleri özel sensoFlow teknolojisi sayesinde ideal ısıda demleyip, tıpkı bir baristanın elinden çıkmış gibi hazırlıyor.

Renkli kahve seçim ekranı ve entegre süt haznesi sayesinde kolay kullanım sunan EQ.500, tek tuşla aynı anda iki fincan sütlü veya sade kahve yaparak kahve keyfini paylaşma olanağı sunuyor.

Cevap bırakın