Siemens Ev Aletleri’nden maksimum hijyen sunan teknolojiler

0

Hijyen, son günlerin en önemli gündem maddesini oluştururken, evlerde maksimum hijyen ve konfor sağlayan ürünleriyle Siemens Ev Aletleri tüketicilerin beklentilerine cevap veriyor.

Teknolojinin kolaylığını evlere taşıyan Siemens bulaşık makinelerinin 3’lü Hijyen Teknolojisi ekstra durulama, hijyenEkstra ve machineCare opsiyonları ile bulaşıklarda ultra hijyen sağlıyor. “machineCare’ opsiyonu makinedeki koku ve bakteri oluşturabilecek yağ ve kireç kalıntılarını temizlerken, aynı zamanda bulaşık makinesinin bakımını yapıyor ve ömrünü uzatıyor. Özel temizleyicilerle boş makine çalıştırılarak gerçekleştirilen temizlik esnasında yüksek sıcaklıkta optimum su miktarı kullanılırken, en verimli halde kusursuz hijyen sağlanmış oluyor.

Yüksek sıcaklıklarda yıkanamayan hassas kumaşlar için ideal olan Siemens’in Hijyen Programı aktif oksijen sayesinde, çamaşırlarda 20°C’ye kadar düşük sıcaklıklarda bile maksimum hijyen sağlıyor. Ayrıca Çamaşır makinesinin tamburunu temizleme programı da çamaşır makinesi tamburunun içinde koku oluşmasının önüne geçiyor. Aktif oksijen teknolojisi sayesinde kokuya neden olan bakterilerin birikmesini etkili bir biçimde önleyerek her zaman hijyenik ve temiz bir makine sunuyor.

Yemeğin keyfini çıkartırken, temizleniyor

Siemens’in activeClean özelliği ile fırın temizlemenin zorluğu tarih oluyor. activeClean fonksiyonu fırınınızın kendisini çok yüksek sıcaklıklara kadar ısıtarak, tüm kalıntıların kolayca silinip atılmasını sağlıyor. Özel kaplamaları sayesinde teleskopik raylar, fırın tepsisi, raflar ve raylar da aynı anda temizlenebiliyor.

MediaMarkt’ta online olarak satışa sunulan Siemens marka ürünleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın