Sıcak tutacak teknolojik Yılbaşı hediyeleri Media Markt’ta

0

sbs_kulaklikli_bere_beyazİtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS, dokunmatik ekran eldiveni, kulaklıklı bere ve suni kürklü kulaklık gibi ürünleri ile Yılbaşı hediyesi arayanlara farklı ve renkli alternatifler sunuyor. Tüm bu ürünlere Media Markt mağazaları ya da www.mediamarkt.com.tr üzerinden ulaşmak mümkün. İşte detaylar…

Sadece mobil cihazlar için geliştirdiği ürünlerle değil, farklı ihtiyaçlara yanıt veren yenilikçi ürünleri ile de adından söz ettiren SBS, dokunmatik ekran eldiveni, kulaklıklı bere ve kürklü kulaklık gibi ürünleri ile sıcacık bir yılbaşı hediyesi arayanlara farklı ve renkli alternatifler sunuyor.

Kulaklıklı bere

Beyaz, siyah ve gri olmak üzere üç renk seçeneği bulunan SBS yün bere, entegre mikrofonlu kulaklığı ile soğuk kış aylarında farklı ve pratik bir kullanım şekli sunuyor. 3,5 mm’lik girişi ile birçok akıllı telefon modeli ile uyumlu olan ürünün üzerinde, gelen telefon çağrılarını yanıtlamayı ve sonlandırmayı sağlayan buton da yer alıyor.

1478590250_tewoolgloveslk_pan_1Dokunmatik ekran eldiveni

Standart bir eldivenle kontrol edilemeyen dokunmatik ekranlar için özel olarak geliştirilen bu yün eldivenin farklı renk ve beden seçenekleri de bulunuyor. SBS dokunmatik ekran eldiveni, nefes alabilen yapısı ile elleri terletmiyor ve her zaman sıcak tutuyor.

 

Suni kürklü kulaklık

Özel yapısı ile kulakları sıcacık tutarken müzik keyfine kesintisiz devam etmeyi sağlayan SBS suni kürklü kulaklığın, kafa bandının yün malzeme ile kaplandığı modeli de bulunuyor. Entegre mikrofonu sayesinde telefon görüşmesi de gerçekleştirilebiliyor.

kosucu_sac_bandi_turuncu

Kulaklıklı koşucu saç bandı

Sporu bir yaşam biçimi olarak benimseyenler için özel olarak geliştirilen SBS kulaklıklı koşucu saç bandının siyah/yeşil ve siyah/turuncu olmak üzere iki renk seçeneği bulunuyor. Yumuşak ve hafif yapısı ile koşucunun temposunu bozmamasına yardımcı olan ürünün üzerinde, telefon çağrılarını yanıtlamayı ve sonlandırmayı sağlayan buton da yer alıyor. SBS ayrıca ürünün kablosuz, Bluetooth özellikli siyah/gri renkli versiyonunu da sunuyor.

Kablosuz kulaklıklı bere

Entegre Bluetooth kulaklıkları ve mikrofonu ile spor yaparken müzik dinlemeyi ve telefon görüşmesi yapmayı sağlayan SBS kablosuz kulaklıklı bere, sadece 63 gram ağırlığında. 10 metreye kadar menzili bulunan ürün, 100 saate kadar bekleme ve 5 saate kadar kullanım sunan pil ömrüne sahip.

SBS ürünleri, Media Markt mağazaları ve www.mediamarkt.com.tr’de!

Cevap bırakın