Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınSıcak havalarda serinliği ve lezzeti bir arada hissedin!

  Sıcak havalarda serinliği ve lezzeti bir arada hissedin!

  Önümüzdeki günlerde ülkemizdeki hava sıcaklıklarının 5 ila 10 derece arası artması beklenirken, MediaMarkt hem sizi hem de sevdiklerinizi sıcaklığın etkisinden korumak için ferahlatıcı bir çözüm sunuyor. MediaMarkt yenilikçi teknolojilere sahip birbirinden farklı blender seçenekleriyle yazın tadını çıkarmanızı sağlayacak.

  Sıcak havalar ülkenin tamamında etkisini göstermeye başladı ve uzmanlar gelecek günler için yüksek sıcaklık uyarılarında bulunuyor. Yaz aylarında ferahlamanın lezzetli bir yolunu arayanların tercihi de blender ile kolayca hazırlanmış birbirinden farklı tarifler oluyor. Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerinden olan ve lezzetle ferahlığı bir arada sunan blender seçeneklerini sizlerle buluşturuyor.

  Öne çıkan modeller arasında ise;

  • Grundig KB 422651 Kişisel Blender
  • Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender
  • Electrolux Explore 6 1400 W Cam Sürahili Blender
  • Xiaomi Smart Standlı Blender yer alıyor.

  Geniş ürün yelpazesiyle MediaMarkt, hem Türkiye genelindeki 94 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de en uygun ürünleri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN