Shadow of Tomb Raider’den bir tanıtım videosu daha

0

Heyecan her ne kadar dorukta olsa da Shadow of Tomb Raider’ın çıkışına neredeyse 4 ay var. Neyse ki oyun severler haberin devamında yer verdiğimiz videoyla bir nebze de olsa sakinleştirildi. İşte detaylar…

Oyun dünyasında merak uyandıran yapımlardan biri de Shadow of Tomb Raider. İkonik Tomb Raider serisinin son oyunu için bilgiler peşi sıra gelmeye devam ediyor. Bu kez sırada yeni bir tanıtım videosu vardı.

Haberin devamında izlenebilen videoda Shadow of Tomb Raider, kayalıklarla mağaralarla çevrili bir ortamda düşmanlarını alt etmeye çalışıyor. Kanlı bir video olduğunu belirtelim. Oyun, genel itibarıyla sunduğu aksiyon öğeleri ve grafikleri ile göz dolduracak gibi görünüyor. Öte yandan son video, iddiası yükek yapımın stratejik düşünmeyi de gerekli kılacağına dair işaretleriyle de dikkat çekmeyi biliyor. 

 Çok daha ‘sert’ bir oyun…

Gelecek olan yapımın son Tomb Raider oyunlarına göre daha ‘sert’ olacağını da düşünmek mümkün. Oyun meraklıları çok daha agresif bir Tomb Raider oyunuyla karşı karşıya kalacak gibi. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri oyunun yayınlanan en son videosuyla baş başa bırakalım, iyi seyirler dileriz…


14 Eylül’de çıkışını gerçekleştirecek

14 Eylül 2018 tarihinde yayınlanması planan Shadow of Tomb Raider, PC’nin yanı sıra Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için çıkacak.

Cevap bırakın