Sevgilinize ne hediye alacaksınız? Tavsiyelerimizi verdik!

0

Sevgililer Günü geldi çattı. İnsanlar sevgilisine hediye almak için birçok tercih arasında kalabiliyor ve karar vermekte zorlanabiliyorlar. Biz de bu videomuzda MediaMarkt mağazasına gittik ve insanların tercihleri neler sorduk. Ayrıca MediaMarkt Sevgililer Günü indirimleri hangi ürünlerde geçerli yakından baktık.

MediaMarkt Sevgililer Günü indirimleri

MediaMarkt, ‘Sevgililer Günü’nde hediyeyi almalıyım?’ sorusunda kararsız kalanlar için özel bir kampanya başlattı. Dilerseniz sevgilinize indirimli fiyatlar ile hangi teknolojik ürünleri alabileceğinize gelin yakından bakalım.

İndirimlerde neler var?

MediaMarkt, hem kadınlar hem de erkekler için özel hediyelerde indirim ile karşımıza çıktı. Kadınlar için Apple Watch’tan tutun da erkekler için DJI Mavic Mini Drone’a kadar birçok üründe indirim uygulandı. Mağazada birçok üründe bulunan en iyi fırsatları sıraladık.

Huawei P30 Lite modeli 2.499 TL fiyat etiketinden 2.299 TL’ye, Philips erkek bakım ürünü 369 TL fiyat etiketinden 269 TL’ye düştü. İndirimler kadar diğer kampanyalar da dikkat çekiciydi. Örneğin Samsung Watch modeli satın aldığınızda 2. ürünü yüzde 50 indirimle satın alabilirsiniz.

Kampanyalar ve indirimli fiyatlar MediaMarkt mağazaları ve online MediaMarkt mağazasında sevgililer günün sonuna kadar devam ediyor.

Cevap bırakın