Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiSevgiliniz için erkek gözüyle teknolojik hediye seçenekleri

  Sevgiliniz için erkek gözüyle teknolojik hediye seçenekleri

  Bir sevgililer günü daha geldi çattı. Eğer sevgiliniz için alacağınız hediyeye karar verdiyseniz sorun yok. Artık rahatça 14 Şubat’ı bekleyebilirsiniz. Ama karar veremediyseniz işiniz zor. Elbette yine de çok geç kalmış değilsiniz (Eğer bu yazıyı 15 Şubat’ta okuyor ve hediye almayı unuttuysanız vay halinize!).
  Evet, hediye seçmek dünyanın en zor işlerinden birisi ama ne yapın edin küçük de olsa bir hediye almayı unutmayın. Çok yoğun bir çalışma temposundan dolayı genellikle özel günleri unutan ya da son anda hatırlayan biri olarak benim düştüğüm durumlara düşmenizi hiç istemem. Bu küçük tavsiyeden sonra gelelim sevgiliniz için ne hediye alabileceğinize. Bu arada ben de kadınlar için hediye seçmede çok zorlanırım bu yüzden tavsiyelerim erkek arkadaşına özellikle teknolojik bir hediye seçmek isteyenler için olacak. Bu arada sevgiliniz ya da eşiniz teknolojiyle ilgiliyse işiniz çok kolay çünkü çok güzel seçenekler var.

  İkisi bir arada hem tablet hem dizüstü bilgisayar
  Son günlerde en çok dikkatimi çeken ürünlerden birisi hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen cihazlar. Bu cihazların sayısının önümüzdeki aylarda daha da artacağını tahmin ediyorum. Çok sık seyahat eden birisi olarak ikisi bir arada bir cihaz hediye olarak çok işime gelirdi. Bu yüzden listenin en başında ikisi bir arada cihazlar yer alıyor.

  Acer
  Acer Fendi 2
  İlk önerim 1.33 GHz Intel Atom işlemciye ve 10,1 inç ekrana sahip Acer Fendi 2. Cihazın 2GB belleği ve 32GB depolama kapasitesi bulunuyor. Fiyatı ise 899 TL. Cihazla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

  Asus

  Asus T100TA
  İkinci önerim ise Yine 1.33 GHz Intel Atom İşlemciye ve 1,1 inç ekrana sahip Asus T100TA. Bu cihazda da 2GB bellek ve 32GB depolama kapasitesi bulunuyor. Bu cihazın fiyatı ise 1199 TL. Cihazla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

  İkisi bir arada konsepti hoşunuza gitmediyse diğer klasik dizüstü bilgisayar seçeneklerini de gözden geçirebilirsiniz.

  Aksiyon Kamera
  Son birkaç yıldır dikkatimi çeken bir diğer konu ise aksiyon kameralar. Bu kameralar küçük olmasına rağmen birçok işlevi bünyelerinde barındırıyorlar. Denizde, havuzda, bisiklette, motosiklette, arabada her yerde neredeyse her şartta kullanılabiliyor.

  Hero4

  Go Pro Hero4 Black Adventure
  Aksiyon kamerada benim favorim Go Pro Hero4 Black Adventure. 4K 30 kare, 2,7K 50 kare ve 1080P 120 kare yüksek kaliteli video çekilebiliyor. Fotoğraf kalitesi ise 12 megapiksel. Muhafaza kabı ile kullanıldığında 40 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahip. Ayrıca Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı seçenekleri de var. Fiyatı ise 1695 TL. Cihazla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

  Elbette tek seçeneğiniz bu değil, sevgilinizin hoşuna gidecek diğer alternatifler de mevcut. Bu alternatiflere buradan bakabilirsiniz.

  Otomobil için görüntü sistemi
  İtiraf edin bazen sevgilinizin otomobilini sizden daha fazla sevdiğini düşündüğünüz oluyor değil mi? Bu yüzden otomobili için alacağınız güzel bir hediye sevgilinizi kesinlikle sevindirecektir. Hem de bu sayede uzun bir otomobil yolculuğuna çıktığınızda yolu daha da keyifli bir hale getirecektir. Navigasyon yeteneğine sahip, çeşitli görüntü formatlarını oynatabilen, aynı zamanda hands-free olarak kullanılabilen bir sistem güzel bir tercih olabilir. Oldukça uygun seçenekler var. Ama alacağınız ürünü seçmeden önce sevgilinizin aracına uygun olup olmadığını kontrol etmekte büyük fayda var.

  roadstar

   

  Roadstar RD9200U
  Benim favorim Android işletim sistemine sahip Roadstar RD9200U. Android işletim sistemi, navigasyon, 3G ve WiFi dongle takılabilmesi bu cihazı benim gözümde ön plana çıkarıyor. Fiyatı 1399 TL. Cihazla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

  Diğer seçenekler için buraya tıklayabilirsiniz.

  Kablosuz kulaklık
  Eğer müzik dinlemeyi ya da film seyretmeyi seven bir sevgiliniz varsa kablosuz kulaklık güzel bir hediye olabilir. Hele bir de spor yapıyorsa bu hediyeye çok makbule geçecektir. Kablosuz kulaklıkta ucuzdan pahalıya birçok seçenek mevcut.

  kablosuz_kulaklik

  Bütçenize göre bunlardan birini seçebilir ve sevgilinizin hoşuna gidecek bir hediyeye sahip olabilirsiniz. Kablosuz kulaklık seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Koşu bandı
  Koşu bandı hem sizin hem de sevgilinizin işine yarayacak, formda kalmanızı sağlayacak teknolojiden biraz olsun uzak kalmanızı sağlayacak bir seçenek. Elbette teknolojiden uzak kalmak istemiyorsanız koşarken ya da yürürken tabletinizden ya da telefonunuzdan müzik dinlemeyi ya da film seyretmeyi de tercih edebilirsiniz. Hafif göbekli(!) bir teknoloji yazarı olarak bir süredir eşime koşu bandının ne kadar faydalı bir şey olduğunu anlatıyorum. Umarım o da anlamıştır 😉

  kosu_bandi
  Koşu bandında tercihimi otomatik eğime ve çeşitli programlara sahip Fox Fitness EL900’den yana kullanıyorum. 2.5 HP motor gücü ve 12 farklı programıyla güzel bir hediye olacağını düşünüyorum. Fiyatı 1099 TL. Bu ürünü satın almak ve ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

  Diğer koşu bandı seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Eğer çok fazla bütçeniz yoksa üzülmeyin, kişisel bakımdan sağlık ürünlerine, cep telefonlarından televizyonlara birçok alternatif mevcut. Ayrıca sevgililer günü için özel olarak hazırlanan kampanyalar da mevcut. Bu alternatifler içerisinden sevgiliniz için en iyisini tercih edeceğinizden eminim. Sevgililer günü için özel olarak hazırlanan kampanyaya buradan erişebilirsiniz.  Şimdiden sevgililer gününüzü en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN