Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiSevgiliniz için daha güzel ve bakımlı olmanın sırları

  Sevgiliniz için daha güzel ve bakımlı olmanın sırları

  Erkekler kendine bakan ve özgüveni yüksek kadınlardan hoşlanır. Güzel sade bir makyaj ve bakımlı saçlar onu etkilemeniz için yeterlidir. İster evli olun, isterseniz yeni flört etmeye başlayn her zaman sevgiliniz için bakımlı ve alımlı olmanız gerekiyor. İşte güzelliğinize güzellik katacak ve her zaman bakımlı görünmek için ihtiyacınız olan evdeki yardımcılarınız…

  Fakir-My-Jet-Sac-Sekillendirme-Seti

  Göz alıcı, dolgun saçlar

  Fakir My Jet Saç Şekillendirme Seti: Hangi kadın her zaman saçlarının göz alıcı güzellikte olmasını istemez ki? Sadece istemek yetmiyor elbette. Saçların bakımını yapmak ve saç sağlığı için doğru beslenmek gerekiyor. Kadınlar için saçları en az giyim kuşam, aksesuar kadar önemlidir… Harika saç dalgalarıyla sevgilinizi kendinize hayran bırakmak istiyorsanız sizlere pratik bir öneri sunalım.  Saçlarımız kuaförden çıkmış gibi ama aynı zamanda doğal görünsün istiyorsanız, hele de zamana karşı yarışırken kuaföre gidecek fırsatız yoksa evdeki saç şekillendiriciler inanılmaz bir kurtarıcı olabilir. Fakir’in kadınlara özel tasarladığı saç şekillendirme seti My Jet ile kısa sürede harikalar yaratabilirsiniz.

  İki farklı hız kademesi ve saça şekil vermek için kullanılan dar başlığıyla Hair Jet saç kurutma makinesi soğuk fön düğmesi sayesinde de saça verilen şeklin kalıcılığını artırıyor. Aynı zamanda difüzör/vigo başlığı da olan Hair Jet, saçların daha dolgun ve hacimli görünmesini sağlıyor.

  Braun_Face

  Doğallıktan gelen güzellik

  Braun Face Yüz Epilatörü ve Yüz Temizleme Cihazı : Teninizin daha pürüzsüz, daha taze ve kusursuz görünmesi için Braun Face, gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini ve daha saf ve parlak güzellik için çok hassas bir yüz epilasyonu sağlıyor. İster makyajsız gezin, isterseniz en yeni trendleri denemek için yüzünüzü tuval haline getirin. Braun’un bu yeni güzellik cihazı, kusursuz güzellik için ihtiyacınız olan ürünlerden bir tanesi. Ürün yüzünüzdeki ağdanın bile alamadığı en küçük tüyleri alabiliyor, 4 haftaya kadar pürüssüz ve tüysüz bir cilt vaad ediyor. Temizleme fırçası ise cildinizi elle yapılan temizliğe göre 6 kat daha iyi temizliyor, makyaj, kir ve yağdan eser kalmıyor.

  BRAUN-Silk-épil-7-SkinSpa-Epilatör-7979-Epilasyon-ve-Sonic-Peeling-Sistemi-(Yüz-Temizleme-Cihazı-İle)

  Pürüzsüz bir cilt için

  Braun Silk-épil 7 : Hediye versiyonunu satın alarak, tepeden tırnağa pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. BraunSilkepil, ağdanın alabildiğinden 4 kat daha kısa tüyleri alabiliyor. İçinde ıslak&kuru epilatörünün yanı sıra ekstra tıraş başlığı, kırpıcı, verimli ve hassas yüz başlıkları ile güzellik kesesi yer alıyor.

  philips-catwalk-serisi

  Havalı saçlar için CatWalk serisi

  Philips CatWalk Serisi: Kişisel bakımına önem veren kadınların vazgeçilmez parçası saç düzleştiriciler, Philips’in pembe, yeşil ve buz mavisi renk alternatiflerine sahip CatWalk serisi ile saç şekillendirmeyi renklendiriyor.  İpek gibi saçlardan vazgeçemeyen kadınlar için büyük bir kolaylık sağlayan CatWalk serisi ayrıca plakalarının sahip olduğu iyonik bakım özelliği ile saçı yumuşak ve akıcı hale getirmeyi vaad ediyor.Philips CatWalk serisi saç düzleştiricileri, 2 farklı ısı ayarına sahip. CatWalk düzleştiriciler ile saça uygun ısıyı seçerek düzleştirme işlemini kişiselleştirmek mümkün.

  Daha bakımlı olmak için Media Markt’ın kadın bakım ürünleri sayfalarını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN