Sevgililer Günü hediyesi almadınız mı? Hayat kurtarıcı öneriler!

0

Henüz Sevgililer Günü hediyesi almadınız mı? Hayat kurtarıcı öneriler ve MediaMarkt’taki Sevgililer Günü fırsatları videomuzda!

14 Şubat Sevgililer Günü için süre oldukça daraldı. Henüz sevgilinize hediye almadınız mı? Endişelenmeyin! Hayat kurtarıcı hediyeler ve indirimli fiyatlar MediaMarkt’ta.

Hem erkekler için hem de kadınlar için MediaMarkt’ta, küçük ev aletlerinden oyun konsollarına, telefondan beyaz eşyaya, pek çok farklı kategoride indirim fırsatları MediaMarkt’ta sizleri bekliyor. MediaMarkt’ın Sevgililer Günü için oluşturduğu sayfaya buradan ulaşabilir, sevgilinize hediye seçebilirsiniz.

Sevgililer Günü hediyesi almadınız mı? Hayat kurtarıcı öneriler!

14 Şubat’a kadar geçerli indirimlerde Oppo RX17 akıllı telefon alanlara, Arzum Okka kahve makinesi hediye. Ayrıca Braun 7‘si bir arada erkek bakım setiyle, Oral-B elektrikli diş fırçasını bir arada, çok daha uygun bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

Çift olarak akıllı saate geçiş yapmadınız mı? 2 adet Samsung Galaxy Watch alana, ikinci ürün yüzde 50 indirimle satın alabiliyorsunuz.

Bu ve bunlar gibi pek çok fırsat MediaMarkt mağazalarında ve Web sitesinde sizleri bekliyor. Biz de sözü çok uzatmadan MediaMarkt Özdilek mağazasında çektiğimiz video ile sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler…

 

Cevap bırakın