Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiSevdikleriniz İle İletişiminiz Kopmasın

  Sevdikleriniz İle İletişiminiz Kopmasın

  İletişim, çağımızın vazgeçilmezlerinden. Özellikle akıllı telefon kullananların çoğunluğu her an çevrimiçi durumda. Akıllı telefon kullanıcılarının en önemli sorunu, şarjın uzun gitmemesi. Özellikle yoğun cihaz kullanımı söz konusu ise tam anlamı ile elektrik prizlerine bağımlılık oluyor. Tabi teknoloji bu sorunu alternatif çözümler sunuyor. Bu yazımda, sevdikleriniz her an iletişimde kalmanız için şarjı düşünmeden her an online kalma konusunda yardımcı cihazlardan bahsedeceğim. Aynı zamanda, bu hafta içinde sevgililer gününün de olması açısından, akıllı telefonlar için sevgililer günü uygulamalarının birkaçını daha yakında inceleyeceğiz.

  İnceleyeceğim taşınabilir şarj cihazlarından ilki;

  REMAX Proda 10.000 mAh,

  REMAX-10000Remax Proda taşınabilir şarj ünitesi ile şarjınızın bitmesi pekte mümkün değil. 10.000 mAh kapasiteye sahip. Üründe 2 adet USB çıkışı bulunmakta. USB ile şarj olan  tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Ne kadar gücün kaldığını görebildiğiniz dijital bir ekrana sahip. Bu ürün ile aynı zamanda iPad’inizi bile şarj etme saşına sahipsiniz. Ürünün iki USB çıkışından birisinden 2.1A akım alınabilmekte. Bu güç ile iPad’i şarj ederken sorun yaşamazsınız. Bir genelleme yapacak olursak, REMAX Proda taşınabilir şarj ünitesi ile 3-3,5 kez iphone’u , 2,5- 3 kez  Samsung Galaxy S5 telefonu ve 1-1,5 kez iPad mini tableti şarj edebiliyorsunuz.

  Ürünü ayrıntılı olarak incelemek için bu linki kullanabilirsiniz.

   

  İnceleyeceğim ikinci taşınabilir şarj ünitesi;

  ENZA 2600 mAh,

  ENZA2600i2600 mAh güce sahip olan ENZA, akıllı MCU kontrolü sayesinde dolum durumunu izleme imkanı sağlıyor. Cihaz aynı zamanda kısa devre durumunda şarj edilen cihazı koruma özelliğine de sahip. Cihaz  ile 500 seferden  fazla şarj yapılabiliyor ve aynı zamanda dolum sağladığında otomatik olarak güçü kapatıyor. ENZA,  iPhone için uygun olmak ile birlikte diğer cep telefonları, Gps, Pda ve benzeri cihazlar için de kullanılabiliyor. Küçük ve hafif bir cihaz. Cihaz Lityum polimerden üretilmiş. Oldukça şirin olan ürünü deneme şansım olmadı ama özelliklerine baktığımda oldukça işimize yarayacak bir cihaz olarak görüyorum.

  Ürünü ayrıntılı olarak incelemek için bu linki kullanabilirsiniz.

   

  Bir sevgililer günü daha kapımıza geldi dayandı. Konu sevdiklerimiz olunca  biraz daha hassas ve dikkatli davranıyoruz. 14 Şubat 2014 herkes sevgilisine, eşine veya sevdiği kişilere hediyeler alacak, çiçekler gönderecek ve mesajlar atacak. Sevginin de günümü olur diyebilirsiniz. Sevginin ne günü ne de zamanı vardır. Bana göre sevgililer gününden maksat, aslında var olan duyguların daha belirginleşip, gün yüzüne çıkmasıdır. Kimilerimiz akşam iş veya okul çıkışında güzel bir restoranda yemek yiyerek, kimilerimiz evde sinema izleyerek, bazılarımızda küçük hediyeler ile hislerini gösterecek. Yazımın bu kısmında sevgililer gününe özel akıllı telefon uygulamalarından bahsetmek istiyorum.

   

  Sevgililer Günü Mesajları;

   

  SevgililerGünüMesajları

  Sevgililer Günü Mesajları uygulaması, sevgilinize sevgililer gününde onu ne kadar çok sevdiğinizi daha iyi anlatabileceğiniz,  hazır mesajlar Android uygulaması. Uygulamada bulunan hazır aşk temalı mesajlardan dilediğiniz seçerek, sevgilinize, sevdiğinize veya eşinize gönderebilir ve ona küçük sürprizler yapabilirsiniz.

   

   Valentine’s Day Special;

   

  screen568x568

   

  Valentine’s Day Special, iPhone ve iPad’lerinizde  kullanabileceğiniz bir uygulama. Uygulama ile aşk mesajları, romantik şiirler, sevgililer günü için düşünülmüş farklı fikirler, gerçek aşk hikayeleri ve seni seviyorum diyebilmenin farklı yollarına ulaşabiliyorsunuz. Tam anlamıyla sevgililer gününde ihtiyaç duyabileceğiniz  şeyleri içeren uygulamanın tek olumsuz yönü  İngilizce olması.

   

    Valentines!

   

  screen480x480

  Valentines, sevdiğinize  sade ve şık kutlama kartı gönderebileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulaması. Sevgilinize gönderebileceğiniz sade ve özel hediyelerden biri olabilecek kutlama kartları, sevgililer günü için özel olarak hazırlanmış. Oldukça şık kartlar arasından sevgilinize, annenize veya diğer tanıdıklarınıza ayrı ayrı kartlar seçip, E-posta ile gönderebiliyorsunuz.

   

  YemekSepeti (Android – iOS – Windows Phone)

   

  yemek-sepeti-sevgililer-gunu

   

  Sevgililer gününü kendi evinde sevgilisi ya da eşi ile geçirmek isteyenler, Yemek Sepeti uygulaması sayesinde birbirinden lezzetli yemek seçeneklerinden sipariş edebilirler.  Unutmayın; aşka giden yol güzel bir akşam yemeğinden geçer.

   

   Zomato (Android – iOS – Windows Phone)

   

  zomato-sevgililer-gunu

   

  Bulunduğunuz konuma en yakın restoranları bulabileceğiniz Zomato sayesinde sevgilinize sürpriz yapabilir ve onu romantik bir akşam yemeğine davet edebilirsiniz. Sevgilisi ya da eşi ile dışarıda baş başa bir akşam yemeğine gitmek isteyenler bu uygulamayı kullanabilirler.

   

   ÇiçekSepeti (Android – iOS)

   

  ciceksepeti-sevgililer-gunu

  Hızlı şekilde çiçek gönderebileceğiniz Çiçek Sepeti uygulaması sayesinde sevgilinize çiçek siparişi vererek ona unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

   

  Sesli Şiirler (Android)

   

  sesli-siir-sevgililer-gunu

  Sevgilinize, sevginizi en iyi anlatmanın yolunun şiir olduğunu düşünüyorsanız bu uygulama ile birbirinden ünlü şairlerin şiirlerini sesli olarak dinletebilir ya da ezberleyerek okuyabilirsiniz.

   

  Sevgililer günü hediye seçenekleri burada..

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN