Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelSerinleten robotlar

  Serinleten robotlar

  Sıcak yaz aylarının kendisini göstermesiyle daha çok serinlemeye ihtiyaç duyuyoruz, öyle değil mi? Mutfağa girdiğimizde buzdolabını hararetle açıp buz gibi bir içecek arıyor gözlerimiz. Bu yaz kendinize serinletecek içecekler hazırlamanız için serinleten robotlar önermek istiyoruz sizlere…

  serinleten robotlar

  Serinleten robotlar mutfağınızda

  Sabahları işe gitmek üzere evden çıkarken hepimizin dilinde aynı cümle: “Offf, bugün yine hava çok sıcak!” İşe gidene kadar sıcaktan bayılmadıysanız, büyük ihtimal ofisinizde klimanın o serinletici havası sizi karşılayacaktır. Genelde ofis çalışanları bu sıcaklarda şanslı sayılıyor çünkü tüm gün bir klima ya da vantilatörün yaydığı rüzgarın eşliğinde çalışıyorlar. Eve dönerken ise, sabah ofisinizin kapısında bıraktığınız sıcak hava birden vuruyor yüzünüze. Bir an önce evinize varıp, kendinizi serinletmeyi bekliyorsunuz. Yolda giderken internette karşınıza çıkan serinletici lezzetler tariflerini eve gidip denemek istiyorsunuz. Bu birbirinden lezzetli tarifleri hazırlayabilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey serinleten robotlar…

  3 farklı hız kademesi

  Mutfakta kullanabileceğiniz serinleten robotlardan ilk önerimiz Arnica’dan. Prokit 444 Plus Kompakt modelindeki mutfak robotu, mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. Robot, zarif tasarımı ve ergonomik kullanımının yanı sıra, birbirinden farklı özellikleri de bir arada kullanmanızı sağlıyor. 3 farklı hız kademesine sahip Arnica Prokit 444 Plus Kompakt sayesinde; çırpma, doğrama, parçalama ya da karıştırma gibi işlemlerinizi tek bir mutfak robotu ile elde edebilir, ihtiyacınıza göre ayarlamalarını yapabilirsiniz. Ürün, 1.5 lt kapasiteli blender kabı ve 1.5 lt kapasiteli çok amaçlı haznesi ile birlikte geliyor. Meyve kokteylleri ya da farklı içecekler için kolaylıkla başvurabileceğiniz mutfak robotu, 800 watt motor gücü ile mutfaktaki işlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde bitirmenize yardımcı olacak.

  ARNICA Prokit 444 Plus 800W Çok Fonksiyonlu Mutfak Robotu ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Bir smoothie’ye ne dersiniz?

  Modern mutfaklara yakışır tarzı ile dikkat çeken Arzum Maxthon mutfak robotu, serinleten lezzetler hazırlamanız için oldukça kullanışlı bir ürün. 1000 watt gücündeki ürün, doğrama, dilimleme, rendeleme ve öğütme özelliklerine sahip. Aynı zamanda buz da kırabiliyor. Bu da sıcak yaz aylarında serinleten lezzetler hazırlayabilmeniz için oldukça önemli bir ayrıntı. 1 litre kapasiteli sürahiye sahip mutfak robotu ile birbirinden lezzetli smoothie’ler hazırlayabilir ve sıcak yaz günlerini keyifli bir serinliğe dönüştürebilirsiniz.

  ARZUM Maxthon Mutfak Robotu ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Sezgilerinizi takip edin

  Serinleten robotlar için bir diğer önerimiz Braun’un Patisserie Plus blender seti. Dünyanın ilk SmartSpeed teknolojisine sahip üründe önceden belirlenmiş hız ayarları yok. Yalnızca sezgilerinizi takip ediyorsunuz. Nasıl mı oluyor? Yani almak istediğiniz sonuçlara bağlı olarak sadece bir düğmeyi döndürerek gücü sezgisel olarak ayarlayabiliyorsunuz. PowerBell teknolojisi ise gücünü, ultra sert paslanmaz çelik bıçaklar ve benzersiz çan şekilli blender gövdesi arasındaki etkileşimden alıyor. Bıçaklar karıştırma sonuçlarını ideal hale getirmek ve emmeyi azaltmak için zıt yönlü olarak açılı bir şekilde yerleştirilmiş. Peki, bu sıcak yaz günlerinde buzlu kokteyllerden vazgeçemiyor musunuz? Braun’un doğrayıcı / blender aksesuarı iki işi de yapıyor. Yaratıcılığınızı artırmanıza olanak sağlarken el blenderinizden en iyi şekilde yararlanmanıza imkan sunuyor. Malzemelerinizi hızla ve kolayca doğramanın yanı sıra, yumuşak karışımlar ve içecekler hazırlamak için mükemmel. Hatta yorulmadan buz da kırabilirsiniz.

  BRAUN MQ 785 Patisserie Plus Blender Seti ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN