Seramik kasa Apple Watch yeniden gündemde

0

Yakın zamanda Apple, iOS 13 Beta 7 sürümünü kullanıcılara sundu. Söz konusu sürüm ile birlikte birçok yeni bilgi de gün yüzüne çıktı. Yeni iPhone modellerinin ne zaman tanıtılacağından Apple Watch’un yeni kasa alternatiflerine kadar birçok bilgi yeni güncellemeyle birlikte kendini gösterdi. Buna göre, Apple Watch seramik ve titanyum kasa seçenekleriyle geliyor.

Seramik kasa Apple Watch geri dönüyor

iOS 13 Beta 7 sürümünden elde edilen görüntülere göre yeni nesil Apple Watch’ta bazı yeni kadranlar kullanılacak. Bu kadranlar saatin seramik ve titanyum kasa alternatiflerinin olacağını da gözler önüne serdi. Apple daha önce Watch modelinde seramik kasa seçeneğini kullanıcılara sunmuştu. Ancak, son modelde bu versiyona yer verilmemişti. Aradan geçen zamanın ardından Cupertinolu şirket seramik kullanmama kararından vazgeçti diyebiliriz. Apple Watch Series 5 ile birlikte seramik kasalı yeniden aileye katılıyor. Ayrıca titanyum kasa alternatifi de aileye ekleniyor.

Son çıkan sızıntılara göre Apple Watch Series 5 bu yılın sonbahar aylarında piyasaya sürülecek. Bu doğrultuda telefon ile ilgili daha detaylı bilgilerin ilerleyen günlerde gün yüzüne çıkacağını söyleyebiliriz.

Cevap bırakın