Sennheiser’dan iki yeni oyuncu kulaklığı

0

Sennheiser GSP 500 ve GSP 600 oyuncu kulaklıkları, profesyonel e-spor oyuncularının ve kendini e-spor profesyoneli olma yolunda geliştirmek isteyenlerin için geliştirildi.

Sennheiser, hem profesyonel e-spor oyuncularına hem de kendini e-spor profesyoneli olma yolunda geliştirmek isteyen oyunculara özel iki yeni kulaklık tasarladı. Sennheiser GSP 500 ve GSP 600 oyuncu kulaklıkları, Hi-Fi kalitesinde ses arayan oyuncular için ideal seçenekler arasında gösteriliyor.

Geleneksel oyuncu kulaklıklarında geri planda kalan bass frekansları, GSP 500 modelinde öne çıkarılarak diğer frekanslar gibi net hale getirildi. Ses kalitesi kadar yüksek konfor da sunduğu kaydedilen GSP 500 kulaklık, ergonomik ve kulağı rahatsız etmeyen, hava akışı olan kulak kapsülüne ve padine sahip. GSP 500 oyuncu kulaklığı, açık akustik kapsülü ile doğal ve gerçeğe en yakın ses kalitesi sunmayı amaçlıyor.

İddialı özelliklerle geliyor…

Kapalı akustik kapsüle sahip olan GSP 600 kulaklık da oyun performansına etki edecek Hi-Fi ses kalitesi sunuyor. Mid frekansları baskılamayan sıcak ve derin basslar, detaylı tiz frekanslar ile oluşturulan sürücü sistemi en iyi sesi arayan oyuncular düşünülerek tasarlandı.

Uzun süren oyun seansları için kusursuz konfor sunan GSP 600 kulaklık, sahip olduğu süet benzeri materyalden yapılmış kulak yastıkları ile sıcak havalarda bile rahatlık sunabiliyor. Dış kısmını kaplayan deri kenarlıklar da yüksek gürültüyü engelliyor.

Cevap bırakın