Sennheiser oyuncu kulaklıkları oyun performansına katkı sağlıyor

0

Oyunların orijinalinde kaydedilen en kısık sesleri bile duymanızı sağlayan Sennheiser kulaklıklar, maksimum düzeyde sunduğu rahatlıkla oyun tutkunlarının her bir detayı yakalamasını sağlıyor. Sesi kristalize eden mikrofonlar sayesinde de sesler, takım arkadaşlarına en kaliteli haliyle ulaşıyor.

Oyun tutkunlarının uzun saatler süren seanslarına maksimum konforu getirmek için Alman mühendisliği ile tasarlanan Sennheiser kulaklıklar, yüksek ses kalitesini oyun kulaklıklarına da getiriyor. Rahatlığıyla oyuncuda adeta bağımlılık yaratan Sennheiser GSP 600, GSP 550 ve Game Zero, oyunun tüm detay seslerinin duyulmasını sağlıyor.

Konuşmaları kristalize edip sesi en net haliyle diğer oyunculara ileten Sennheiser kulaklıklar oyunlar uzun sürse bile terletmiyor. Oyuncuların alışkanlıkları ve ihtiyaçları göz önüne alınarak maksimum kullanışlılık amacıyla tasarlanan kulaklıkların şu üç özelliği tercih edilme nedenini artırıyor: Ekstra büyük tasarlanmış ve nefes alabilen yapıdaki kulaklık yastıkları, dışarıdan gelen sesleri izole ederek oyuncunun sesini yüksek kaliteli haliyle ileten mikrofonlar ve oyun saatler sürse de ağırlık hissi vermeyen yapı.

Dünyanın en tanınmış ve alanında kupalara sahip oyuncularının tercih ettiği kulaklıklardan Sennheiser GSP 600, GSP 550 ve Game Zero oyuna maksimum odak sağlama amacıyla tasarlanmış.

Kapalı akustik kapsül

Oyun oynarken ihtiyacınız olan sıcak ve derin bass’ları Sennheiser GSP 600 kusursuzca sağlıyor. Kulaklık aynı zamanda gürültü engelleyici olan mikrofonu sayesinde sesi en doğal haliyle iletiyor; hafifliği sayesinde oyuncuya maksimum konfor sağlıyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan oyuncu kulaklıklarını incelemek için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın