Senin rengin hangisi?

0

“Müzik hissin uğultusudur” demiş ünlü yazar Oscar Wilde… Yalnızca 3 kelimeden oluşan bu cümle kulağa çok sade gelse de, aslında içinde çok fazla anlam barındırıyor. Canımız bir şeye sıkıldığında ilk iş müziğin sesini açıyoruz. Kendimizi enerjik hissediyorsak hareketli bir parça açıp dans ediyoruz. Yolculuk yaparken müzik dinleyip bazen de kendimizi hayallere kaptırabiliyoruz. Ya da ev ortamında arkadaşlarımızla muhabbet ederken, arka fonda inceden çalan bir müzik oluyor. Yolda yürürken, işe giderken de mutlaka müzik dinleyerek vakit geçirdiğimiz oluyor. Etrafınıza bir dönüp bakın. Topluluk içerisindeki insanların yüzde kaçında kulaklık görüyorsunuz?

girl with headphones

Biz kadınlar, her zaman dış görünüşümüze özen gösteririz. Ayakkabımızın çantamızla uyumu, kabanımızın şapkamızla uyumu mutlaka olmalıdır. Hatta bunlar da yetmez, şıklığımızı aksesuarlarımızla zenginleştiririz. Son zamanların yeni aksesuarı da hiç şüphesiz ki kulaklıklar. Hatta son zamanlarda bunun en güzel örneği Beats’in Lady Gaga tasarımlı HeartBeats kulaklıkları oldu. Bu ürün ünlü şarkıcının rocker stilini kulaklarınızda taşımanız için özel olarak dizayn edildi. Bunun haricinde özelliklerinden çok tasarımına bakan biz kadınlara hitap eden birbirinden renkli kulaklıklar da var. Peki, sizin tarzınızı hangisi yansıtıyor?

MOLTO MLT 733
fee_786_587_png
Renklerin insanlar üzerinde farklı etkilere sahip olduğu bir gerçek. Mavi renk ise yapılan araştırmalara göre özgürlüğü çağrıştırıyor. Molto’nun MLT 733 modelindeki mavi kulaklığını, özgürlüğünüzü sonuna kadar hissedeceğiniz uzun yürüyüşlerde kullanabilirsiniz. Yürüyüşlerinizi daha keyifli hale getirmek için Deezer uygulamasını kullanarak, sevdiğiniz parçaların yer aldığı kendi playlistinizi oluşturmanız da mümkün.
Ürünün teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

PHILIPS SHL1700BL
fee_786_587_png-2
Kırmızı renk canlılık ve hareketliliği çağrıştırıyor. Akla ilk olarak enerji ve pozitiflik geliyor. Philips’in SHL1700BL modelindeki kulaklığını, spor yaparken tercih edebilirsiniz. Eğer bir spor salonuna gidiyorsanız koşu bandı üzerinde vaktin bir türlü geçmek bilmediğini biliyorsunuzdur. Cep telefonunuza Spotify uygulamasını indirebilir, uygulamada yer alan listelerden ‘Workout’ playlistini seçebilir ve Philips’in enerjiyi akla getiren kırmızı kulaklığı ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.
Ürünün teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

BEATS 128885 00
BEATS-128885-00-Mikrofonlu-Beyaz-Kulaküstü-Kulaklık
Saflığın ve sadeliğin çağrıştırdığı renk beyaz. Beats’in 128885 00 modelindeki bu sade beyaz kulaklığı gündelik yaşantınızda tercih edebilirsiniz. Bir yere giderken, mobil cihazınızda oyun oynarken ya da video izlerken kullanabilirsiniz. Size gündelik yaşantınızda kullabileceğiniz mobil uygulama olarak Karnaval radyoyu önerebiliriz. Bu uygulama sayesinde programda özel olarak yer alan ve türüne göre kategorilendirilen radyonlardan istediğinizi dinleyebilirsiniz. Beats’in beyaz kulaklığı günlük hayatınızdaki en iyi arkadaşınız olacak.
Ürünün teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

PIONEER SE MJ522 V
fee_786_587_png-3
Mor renk, lüks yaşantıyı ve itibarı temsil ediyor. Pioneer’in SE MJ522 V modelindeki bu mor kulaklığını, kariyerinizdeki itibarını yansıtması için işe giderken kullanabilirsiniz. Mobil cihazınıza indireceğiniz TuneIn uygulamasıyla haber kanallarını seçerek günün önemli haberlerini dinlemeniz mümkün.
Ürünün teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

SENNHEISER HD 229 110 DB
SENNHEISER-HD-229-110-dB-Kulaküstü-Kulaklık-Beyaz
Turuncu denildiğinde akla ilk olarak güven ve sadakat geliyor. Sennheiser’ın HD 229 110 DB modelindeki bu kulaklığını kendinizi en çok güvende hissettiğiniz ortamlardan biri olan arkadaş ortamında kullanabilirsiniz. Dostlarınızla komik videolar izleyebilir, eğlenceki dakikalar geçirebilirsiniz. Ya da YouTube uygulamasıyla son zamanlarda dinlemekten en çok keyif aldığınız parçanın klibini arkadaşlarınıza da izletebilirsiniz.
Ürünün teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

GREENTECH GT-BS13
GREENTECH-GT-BS13-Bluetooth-Hoparlör-Mor
Bir diğer seçenek olarak da farklı renkleri bulunan Greentech hoparlörü tercih edebilirsiniz. GT-BS13 modelindeki bu ürün, kalabalık ortamlarda müzik dinlemeniz ya da bir görüntünün ses kaydını dinlemeniz için oldukça ideal.
Ürünün teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın