Seçtiğiniz her ürünü indirimli aldıran kart! (Video)

0

MediaMarkt CLUB üyeleri 15 – 17 Mart tarihleri arasındaki CLUB Günleri kapsamında dağıtılan indirim çıkartmalarını, istedikleri ürünlere yapıştıracak ve indirimli fiyata satın alacak!

Biz de MediaMarkt Özdilek mağazasına gittik, kart oluşturup, indirimlerin keyfine baktık. Şimdi sizi keyfli videomuzla baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler…

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, hayata geçirdiği sadakat programı MediaMarkt CLUB için üyelerine şimdiye kadar görülmemiş fırsat ve kampanyalar sunmaya başladı. 15 – 17 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek CLUB Günleri kapsamında; tüketicilere mağazalarda üzerinde yüzde 5, yüzde 10 ve yüzde 15 indirim yazan çıkartmalar dağıtılacak.

Tüketiciler, kampanya kapsamındaki seçili ürünlerden istediklerine, her indirim oranından 1 kere olmak üzere bu çıkartmaları yapıştırarak kasada anında indirim kazanacak. CLUB üyesi olmayan tüketiciler, aynı anda üyelik de gerçekleştirebilecek. Kampanya süresince dağıtılan broşürlerdeki farklı ürünlerde ise CLUB üyelerini cazip fırsatlar bekliyor!

Tıklayan da indirimi yapıştırabiliyor!

MediaMarkt CLUB Günleri’ne özel indirim kampanyası mağazalarda olduğu gibi www.mediamarkt.com.tr ’de de geçerli olacak.

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji severlere bol çeşitli ürün alternatifi sunan MediaMarktCLUB üyelerine özel kampanyasında, kategorilere göre oranları belirledi. Buna göre tüketiciler:

Bilgisayar ve konsol donanım ürünlerinde, tabletlerde, cep telefonlarında ve akıllı saatlerde yüzde 5’lik,

Televizyon, TV alıcısı, Bluray, DVD ve video oynatıcılarında, bluetooth hoparlörlerde, navigasyon cihazlarında, yazılım ürünlerinde, oyunlarda yüzde 10’luk, Beyaz eşyalarda, ankastrelerde, elektrikli küçük ev aletlerinde, kahve makinelerinde, CD, DVD ve Bluray’lerde, yazıcılarda, telefonlarda ve aksesuarlarda ise yüzde 15’lik indirim çıkartmaları ürünlere yapıştırabilecek.

MediaMarkt CLUB’a üye olmak çok kolay

Avantajlarla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını açan MediaMarkt CLUB’a üye olmak ise oldukça kolay. Elektronik severler MediaMarkt CLUB’a tüm MediaMarkt mağazalarından veya mediamarkt.com.tr/CLUBüyelik‘e tıklayarak hızlıca üye olabilirler.

Cevap bırakın