Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiLenovo P70 Media Markt’ta satışta

  Lenovo P70 Media Markt’ta satışta

  P70 Images - Product Photography P70_Dark blue_Hero_01 High Res4000 mAh’lik bataryası ve günlerce süren pil ömrüyle şarj derdine son veren ve yüksek satış rakamlarıyla kısa sürede büyük ilgi çeken Lenovo P70 gelen yoğun talep üzerine yeniden Media Markt mağazalarında.

  Lenovo P70 güçlü bataryası sayesinde, benzerlerinin çok ötesinde bir akıllı telefon olarak kısa sürede kendi hayran kitlesini oluşturdu. Satışa sunulur sunulmaz raflarda tükenen P70 yüksek talep üzerine bu hafta sonu Media Markt mağazalarında tekrar satışa sunuldu…

  Günlerce süren pil ömrüyle şarj derdine son veren Lenovo P70’in On-The-Go özelliği sayesinde şarjı bitip yolda kalan diğer telefonları da şarj etmeniz mümkün. Güç konusunda rakipsiz olan P70 hızlı şarj özelliğine de sahip. P70’inizi sadece 15 dakika şarj ederek 3 saatlik konuşma süresi elde edebilir, cihazınızı 3 saatte %100’e varan oranda şarj edebilirsiniz.

  P70 Images - Product Photography P70_Dark blue_Standard_05 HighMedia Markt teknoloji marketlerde sizi bekliyor

  İnce ve zarif tasarımlı Lenovo P70 gücünü sadece bataryasından almıyor. Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve güçlü işlemcisi ile yüksek hızına ek olarak aynı zamanda üstün bir multimedya deneyimi de sunuyor. Cihaz, 5 inç ekranı ve sadece 149 gr olan hafifliğiyle de çok özel bir telefon…

  Lenovo’nun bu iddialı akıllı telefonu 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya, microSD kart ile 48 GB’ye kadar artırılabilen depolama alanına ve 2 GB RAM’e sahip. Çift sim kartlı Lenovo P70, 799 TL’lik cazip fiyatıyla Media Markt teknoloji marketlerde sizleri bekliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN