SanDisk iXPAND ile aynı anda hem şarj hem yedekleme

0

Aynı anda hem kablosuz şarj hem dosya transferi yapılmasına imkan sağlayan SanDisk iXPAND Wireless Charger, WiFi üzerinden veri yedeklenmesi sağlıyor.

Akıllı telefon kullananların karşılaştığı engellerden birisi olan aynı anda hem sarj edip hem veri yedekleme engeli, yeni SanDisk iXPAND Wireless Charger ürünü ile geride kalıyor.

Hem Apple hem de Android cihazlarda kullanılabilen ürün sayesinde telefon kablosuz şarj edilirken aynı anda dosya transferi yapılabiliyor.

Daha önce piyasaya sunulan iXPAND adındaki harici bellek çözümü ile sadece iPhone cihazlarda yaşanan kısıtlamalar giderilirken yeni duyurulan ürün ile hem iOS hem Android cihazlarda kullanılabilecek. SanDisk iXPAND Wireless Charger özellikleri ile dikkat çekiyor.

Aynı anda hem kablosuz şarj hem dosya transferi yapılmasına imkan sağlayan ürün üzerinden veri yedeklenmesi sağlıyor. iOS cihazlarda iTunes, iCloud, SMS ve fotoğraf yedekleme imkanı sağlayan cihaz Android cihazlarda da SMS, fotoğraf, video ve tüm sistem yedeklemesini mümkün hale getiriyor. Telefonu şarj ederken aynı yedekleme yapabilmek için akıllı telefonunuza uyumlu uygulamayı yüklemek ve ayarları yapmanız gerekiyor. Ayarların ardından telefonunuzu 10W gücünde şarj ederken aynı anda istediğiniz dosyayı cihaz üzerine kolay bir şekilde yedekleyebiliyorsunuz.

Yeni özellikler ile geliştirilen iXPAND Wireless Charger fiyatı ise 128 GB modeli için 70 Pound, 256 GB modeli içinse 130 Pound olarak belirlendi.

Cevap bırakın