Sanal ayakkabı deneme uygulaması Wanna Kicks

0

Wanna Kicks geliştiricileri, söz konusu teknolojiyi herkesin ihtiyaç duyacağı bir alanda, ayakkabı deneme için ele aldılar. Sonuç tek kelimeyle muazzam…

Mobil uygulamalarda inovasyonun taşıdığı değer gerçek bir ayrım noktası için olağanüstü seviyede fazladır. Birçok geliştirici için en önemli hedef, farklı bir fikirle geniş kesimlere ulaşmak, ancak şu da bir gerçek ki dünyanın herhangi bir yerinde bulunan ‘yenilik dolu’ bir uygulama fikri, aslında çok önceden birileri tarafından sunulmuş da olabiliyor.

Bu handikaplarla ve türlü deneme-yanılma aşamalarıyla dolu ekosistemde, son dönemin ciddi şekilde fark yaratan uygulamalarından biri de Wanna Kick oldu.

Artırılmış gerçeklik teknolojisinin en son iPhone’lar da dahil olmak akıllı telefonlardaki yaygınlığını fırsata dönüştüren Wanna Kicks geliştiricileri, söz konusu teknolojiyi herkesin ihtiyaç duyacağı bir alanda, ayakkabı deneme için ele aldılar. Sonuç tek kelimeyle muazzam…

Dene, gör…

Yeni geliştirilen Wanna Kicks isimli uygulamayla ayakkabı alışverişiniz büyük bir keyfe dönüşüyor. Artırılmış gerçeklik uygulamaları sınıfında bulunan Wanna Kicks ile denemek istediğiniz bir ayakkabıyı, sadece telefonunuzun kamerasını ayağınıza göstererek, sanal olarak giymeden deneyebiliyorsunuz.

Bu son derece pratik ama arka planında hatrı sayılır kod barındıran yazılımın medyanın yanı sıra geniş kesimlerin dikkatini çektiği görülüyor.

Yılın flaş uygulamaları arasında yer alan Wanna Kicks, uyumlu olduğu cihazlarda kullanıcısına ayakkabı seçimini son derece kolay bir süreç haline dönüştürecek araçlar sağlıyor.

Cevap bırakın