Samsung’un Twitter destek hesabı hizmete sunuldu

0

Sosyal medya platform Twitter’ı en iyi şekilde kullanan teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, ülkemizdeki cihaz sahiplerine yönelik destek hesabı @SamsungDestekTR’yi hizmete sundu. İşte detaylar…

Twitter’ın teknoloji şirketlerinin yeni ürün ve hizmetlerini duyurması noktasında büyük önem taşıdığına şüphe yok. Görsel ve metinsel bilgilendirmeler, ürünlere dair detaylar ve çeşitli kampanyaların duyuruları da yine popüler mikro blog ağı üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Samsung’un Twitter’ı aktif olarak kullanan şirketlerden biri olduğu da biliniyor. Kore merkezli tüketici elektroniği markası, sosyal medyadaki bir eksiğini daha tamamlayarak Twitter destek hesabını kullanıma sundu. Twitter destek hesabı sayesinde Samsung, kullanıcılarının sorularına daha hızlı şekilde yanıtlar vermeyi hedefliyor.

Kullanma sunulan @SamsungDestekTR kullanıcı adına sahip hesap, ülkemizdeki Samsung cihaz sahiplerinin sorunları ile sosyal medya kanalıyla da ilgilenilmesini mümkün kılacak ve çözüm odaklı yönlendirmeler de sağlanabilecek. Eğer Samsung marka cihazınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, Samsung Twitter destek hesabı aracılığı ile firmaya ulaşabilirsiniz.

Samsung, dünya genelindeki yapılarıyla sosyal medyayı etkin şekilde kullanıyor. Türkiye’deki sosyal ağ hesaplarıyla ilgi gören Kore merkezli şirketin, kullanıcıları/ potansiyel kullanıcılarına popüler ağlardan Twitter üzerinden sağladığı pozitif yaklaşım ise kamuoyu nezdinde olumlu karşılanıyor ve dikkat çekiyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın