Samsung’un The Frame satış rakamı 2021’de bir milyona ulaştı 

0

The Frame’in Kuzey Amerika ve Avrupa pazarlarında yakaladığı popülerlikle birlikte, 2017’den bu yılın sonuna kadar toplam satış rakamının iki milyonu aşması bekleniyor.

Samsung Electronics The Frame’in bu yıl bir milyonun üzerinde satış rakamı yakalayarak, Lifestyle Ekran serisinde yıllık bir milyonun üzerinde satış rakamına ulaşan ilk ürünü olduğunu açıkladı. The Frame’in 2017 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana toplam satışların, Kuzey Amerika ve Avrupa pazarlarındaki yoğun talep nedeniyle yıl sonuna kadar iki milyonu aşması bekleniyor.

Samsung, The Frame’i şık bir resim çerçevesi gibi görünen bir TV olarak tasarladı. Kapalıyken en sevdiğiniz sanat eserlerini görüntüleyen The Frame ile bir sanat galerisinin güzelliğini yaşam alanınıza taşıyabiliyorsunuz. Yaşam alanlarına güzel bir uyum sağlayarak gerçek bir tablo gibi görünen The Frame, teknolojik gücü ile de dikkat çekiyor. Quantum Dot teknolojisini kullanan bu TV, canlı görüntüler için %100 renk hacmi sağlarken Çift LED teknolojisi de kontrastı artırıyor, böylece geniş açılarda dahi gerçekçi renkler sunuyor.

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı ve Görsel Ekran Birimi Satış ve Pazarlama Ekibi Başkanı Simon Sung, “The Frame sadece TV izlemek için kullanılan bir ürün değil. Aynı zamanda tasarımıyla bulundukları alanları ve geniş bir sanat koleksiyonuyla da tüketicilerin yaşamlarını zenginleştiren bir yaşam tarzı ürünüdür. Tüketicilerin değişen ihtiyaç ve isteklerini karşılamak üzere yenilikçi yollar bulmak ve The Frame’in sunduğu olanakları güçlendirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunun yanında Art Store’daki koleksiyon yelpazesini daha da genişletmek amacıyla yeni müzeler, galeriler ve sanatçılarla ortaklıklar kurmak için araştırmalarımızı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

Cevap bırakın