Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiSamsung’un kavisli monitör portföyü 1 milyon satış rakamını aştı

  Samsung’un kavisli monitör portföyü 1 milyon satış rakamını aştı

  1463036684_CF591_CF390_Curved_Monitors

  Eylül 2014’te ilk kavisli LED monitörü olan 27 inç, 4000R SD590C modelini tanıtan ve o tarihten bu yana serisini daha fazla kavisli monitör içerecek şekilde genişleten Samsung Electronics, dünya genelinde bir milyondan fazla kavisli monitör sattığını duyurdu. IDC verilerine göre, şu anda tüm dünyada kavisli monitör satışlarının yüzde 85’inden daha fazlasını Samsung gerçekleştiriyor.

  Uzun süre kullanıma olanak tanıyacak, konforlu ve kapsamlı görüntüleme deneyimi için merkezden kenara eşit görüntüleme mesafelerine sahip olan Samsung kavisli monitörler, tasarımı sayesinde insan gözünün doğal şekline uyum sağlama özelliği ile öne çıkıyor. Ekstra geniş görüntüleme açıları ve kontrast oranları ile birleştiğinde bu kavisli ekranlar, gerçekçi ve dikkat dağıtmayan resim kalitesi arayan oyun ve ev eğlence sistemi kullanıcıları için ideal seçeneklerden biri haline geliyor. Samsung, oyun oynama veya içerik görüntüleme sırasında birden fazla monitör kullanan kullanıcıların artan ihtiyacına da karşılık veriyor.

  1463036682_CF591_Curved_Monitor_1

  “Dünyada ilk kavisli monitörümüzü tanıttıktan bu yana kavisli monitör teknolojisinin, oyun ve eğlence izleyicilerinin beklediği bir endüstri standardına dönüştüğünü gördük” yorumunda bulunan Samsung Electronics Türkiye BT Ürün Grup Satış ve Pazarlama Müdürü Pınar Kaçar sözlerine şöyle devam ediyor:

  “Kavisli monitörlerin popülerliği artmaya devam ettikçe kullanıcılar için daha çekici ve daha konforlu ürünler üretmek amacıyla, ekranlarımızın tasarım ve özelliklerini her yeni seride daha da geliştiriyoruz. Şu ana kadar bir milyon kavisli monitör satış rakamına ulaşmaktan mutluyuz ve önümüzdeki yıllarda yeni kavisli teknolojiler sunmayı dört gözle bekliyoruz. Türkiye’deki kullanıcıların da göstermiş olduğu ilgiye yanıt vermek için en yeni kavisli monitörlerimizi ülkemize getirmeye devam edeceğiz.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN