Samsung’un ilk çentikli ekranı ortaya çıktı!

0

Uzun süre çentikli ekran furyasına direnen Samsung, 2019 ile beraber ilk çentikli telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Galaxy serisinde önemli değişikliklere gidecek firmanın Galaxy M20 ekran tasarımı bir kez daha ortaya çıktı.

Galaxy M20 ekran tasarımı görüntülendi

Samsung, yeni Galaxy M serisi ile orta segment için fark yaratmak istiyor. Şirket, M10 ve M20 modellerinin piyasaya sürülmesinden hemen sonra piyasaya çıkartması muhtemelen olan Galaxy M30 üzerinde çalıştığı söylentileri de var.

Daha önceden 91mobiles, tarafından yapılan sızıntı ile birlikte Samsung Galaxy M20 telefonun su damlası olarak adlandırılan ekran çentiği ile karşımıza çıkacağını öne sürmüştü.

Bugün ise, 91mobiles tarafından yapılan sızıntıyla birlikte merakla beklenen Samsung Galaxy M20 ekran tasarımı doğrulandı. Sızıntıyla, Galaxy M20modeline ait olan ekran koruyucusu gözler önüne serildi.

Hemen aşağıdan da görebileceğiniz görsel ile birlikte, Galaxy M20′nin su damlası ekran çentiği ile geleceği kesinleşmiş durumda. Bunun haricinde ise kavisli köşelere sahip olduğunu gözlemlediğimiz Galaxy M20‘nin ekranı, Samsung’un orta segment telefonları için yeni bir devri başlatacak.

Cevap bırakın