Samsung’un gizemli modelinin test sonuçları belli oldu!

0

Samsung, uzun süredir gizemini koruyan Galaxy M serisi M20 ve M30 modelleriyle gündemden düşmüyor. Şu an için bir sır olan bu modellerin ne zaman tanıtılacağı halen cevaplanmamış bir soru olarak karşımıza çıkıyor.

Galaxy M serisi benchmark testlerinde ortaya çıktı!

Yine de bu modellerle ilgili bilgiler sızdırılmaya devam ediyor. Samsung’un oldukça kızışan orta segment için yeni bir soluk getirecek yeni serisi Galaxy M ilginç özellikleriyle ön plana çıkacak. M20 ve M30 gibi modelleri bize sunacak olan Samsung, söz konusu modelleri uzunca bir süre eleştirdiği çentikli tasarımla piyasaya sürecek.

Su damlası olarak isimlendirilen çentiğe sahip modelde Samsung’un kendi geliştirdiği sekiz çekirdekli 1.59 GHz saat hızında çalışan Exynos 7885 işlemci yer alacak. SM-M305F model numaralı M30 ayrıca 4 GB RAM ile gelecek. 64 GB dahili depolamanın yer verileceği modelin birde 6/128 GB sürümünün olması bekleniyor.

Testin sonuçlarına baktığımızda ise modelin tek çekirdek testinde 1321 puan,çoklu çekirdek testinde ise 4199 puan aldığını görüyoruz. Orta seviye modellerin arasında konumlanacak olan modelin yeterli bir performans sunabileceğini bu puanlara bakarak söyleyebiliriz.

Cevap bırakın