Samsung’un devrimsel telefonu ortaya çıktı!

0

Samsung yaklaşık 3 yıldır Infinite Screen tasarımı üzerinden cihazlarını bizlerle buluşturuyor. Katlanabilir telefon modeli ve S10 serisi süregelen bu geleneği sonlandıracak gibi görüyor. Ortaya çıkan görsellerde yeni tasarım anlayışının A serisine de geleceği ortaya çıktı. İşte Galaxy A8s ve ekrana gömülü kamerası!

Galaxy A8s ekrana gömülü kamerası ile fark yaratacak!

Samsung’un çentikli ekran anlayışını baştan aşağı yenilediği Galaxy A8s tasarımı ile oldukça konuşulacak.

Zira, bu modelde standart ekran çentiğinin aksine ön kamera ekrana gömülü bir şekilde gelecek. Bugün cihaza ait olduğu iddia edilen ekran koruyucunun ortaya çıkması, kameranın ekranın sol üst kısmına yerleştirileceğini doğrulamış oldu.

Birkaç ay sonra tanıtılacak olan Galaxy S10’unda benzer tasarımda bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bu sayede Samsung’un çerçevesiz ekran tasarımında, kamera için ekran çentiği veya kızaklı bir yapı kullanmasına gerek kalmıyor.

Qualcomm’un Snapdragon 710 işlemcisinden güç alacak olan akıllı telefonun, 6 GB RAM ile birlikte gelmesi bekleniyor. 19.5:9 formatında bir ekranın yer alacağı akıllı telefon, 3000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek.

Cevap bırakın