Samsung’tan kulaklık konusunda farklı bir tasarım!

0

Samsung özellikle AirPods rakibi olarak anılan kulaklık modeli Galaxy Buds ile oldukça konuşuldu. S20 serisi ile beraber Galaxy Buds Plus modeli de seriye eklendi ve Samsung kullanıcıları daha da mutlu etti. Tüm bunların ardından Samsung, kullanıcıların giderek artan talebine karşılık yenilenme sürecini biraz daha radikal bir hale getirecek ve Galaxy Buds serisinin yeni tasarımı ile oldukça konuşulacak gibi duruyor.

Galaxy Buds serisinin yeni tasarımı

Samsung, tam kablosuz kulak içi kulaklık modelinin tasarımını yenileyecek. Ortaya atılan tasarım sızıntıları şimdiden konuşulmaya başlandı. İşte ortaya çıkan fasülye benzeri tasarım.

Çoğu kişinin beğenisini kazanan bu tasarım, kulak ergonomisi düşünülerek tasarlanmış. Şu anda tasarım tamamen doğrulanmamış bile olsa, bu haliyle bile oldukça ilgi çektiğini söylemek mümkün. Teknik özellikler konusunda ise şu anda sızıntı bulunmuyor. Ancak ortaya çıkan tasarıma göre pasif gürültü engelleyici olan silikonlar karşımıza çıkmayacak. Bunun yerine aktif gürültü engelleyici seçeceği Samsung tarafından tercih edilebilir.

Cevap bırakın