Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımSamsung’tan kablosuz şarj özellikli monitör

  Samsung’tan kablosuz şarj özellikli monitör

  samsung_se370_monitor

  Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, son dönem akıllı telefon modellerinde yer alan kablosuz şarj özelliği ile dikkat çekiyor. Temelde özel bir şarj istasyonunun üzerine yerleştirilen akıllı cihazların herhangi bir kabloya gereksinim duyulmaksızın şarj olduğu bu teknoloji, oldukça inovatif özellikler sergiliyor. Aynı zamanda ilgili model, kablosuz şarj desteği özellikli monitör olarak da ayrı bir yerde konumlanmayı başarıyor…

  samsung-se370-2Samsung’un bu yönde geliştirdiği fonksiyonel monitör modelinin detayları ve görselleri kamuoyuyla paylaşıldı. Samsung SE370 tam adıyla gelen monitörde yüksek çözünürlük ve geniş ekran gibi özelliklerin yanı sıra kablosuz şarj desteği de kullanıcılarına sunuluyor.

  Akıllı telefonlarını genellikle monitörünün yakınlarında bir yere bırakan kimseler için USB portuna takılı olmadan da cihazlarını şarj edebilme olanağı sunan Samsung SE370, bunu hem pratik hem de hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Kablosuz şarj özellikli akıllı telefon, monitörün üzerindeki şarj noktasına bırakılıyor ve ardından işlem gerçekleşmeye başlıyor.

  samsung-se370-1

  Samsung imzası taşıyan bu yeni monitör; multimedya, oyun ve internette sörf ağırlıklı ev kullanımının yanı sıra iş için ideal. 23.6 ve 27 inç olmak üzere iki ayrı ekran boyutu ile sunulacak modelde ekran çözünürlüğü Full HD. 178 derecelik geniş bir görüş açısı sunan ES370, 4ms tepkime süresiyle de dikkat çekiyor.

  Modelde HDMI, USB portları, Display Port gibi popüler arabirimler de kablosuz şarj desteği ile birlikte öne çıkan teknoloji özellikleri arasında.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN