Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiSamsung'dan yepyeni telefonlar geliyor!

  Samsung’dan yepyeni telefonlar geliyor!

  Önce M20 ve M30, ardından da Galaxy S10 serisi ile adından bahsettiren Samsung, şimdi yepyeni telefonlarıyla gündemde. 2019 yılında her fiyat segmenti için agresif oynayan şirketin, A90, A40 ve A20e modelleri ortaya çıktı.

  Samsung İngiltere resmi web sitesinde henüz duyurulmamış Galaxy A90Galaxy A40 ve Galaxy A20e‘nin ürün sayfalarını yayınladı. Sayfaların içerisinde ise herhangi detaylı bir bilgi verilmedi.

  Bu ürün sayfaları, yaklaşmakta olan akıllı telefonlar hakkında önemli bir şey ortaya çıkarmazken, en azından Samsung‘un onları İngiltere‘ye ve belki de Avrupa’nın diğer bölgelerine yaymayı planladığının kesin bir kanıtı olarak görünüyor.

  Yeni Galaxy modelleri ortaya çıktı!

  Geçen ayın sonlarında isabetli sızıntılarıyla ünlü Steve McFly, twitter üzerinden Galaxy A90’ın ön kamera olarak da kullanabileceğiniz, dönebilen bir arka kamera yapısıyla karşımıza çıkacağını yazmıştı. Vivo cihazlarda rastladığımız bir kamera yapısı ile beklenen cihazın donanımsal özellikleri hakkında henüz net bilgiler yok.

  Galaxy A40 hakkındaki sızıntılar ise, Exynos 7904 işlemciden güç alacağını 4 GB RAM ile donatılacağını gösteriyor. Cihazlar hakkında detaylı bilgiler olmasa da kısa süreçte Samsung’un cihazları tanıtması ve ilk olarak İngiltere’den başlayarak piyasaya sunması bekleniyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN