Samsung’dan yapay zekalı çamaşır yıkama teknolojileri

0

Yapay zeka (AI) desteğiyle yıkama alışkanlıklarını analiz edebilen Samsung çamaşır makineleri, kişiselleştirilebilir ve kullanıcı dostu özellikleri sayesinde çamaşır yıkamayı hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyor. 

Samsung, bir yandan kullanıcıların hayatını kolaylaştıran üstün teknolojileri geliştirmeye devam ederken, diğer yandan da inovatif bakış açısıyla kişiye özel deneyimler sunuyor. Samsung’un kullanıcılara sunduğu çamaşır makineleri, sahip olduğu yapay zeka (AI) bazlı özellikler ile kişiselleştirilmiş, çok daha kolay ve sorunsuz bir çamaşır yıkama deneyimi sağlıyor. Ayrıca, çamaşır yıkama ve kurutma işlevini kullanıcı tercihine göre tek bir makinede buluşturan Samsung, kullanıcılara daha az maliyetle yıkama ve kurutma işlevlerini sunuyor.

 Yapay zeka (AI) desteğiyle, kullanım alışkanlarını analiz ediyor, planlamayı yapıyor

Samsung’un çamaşır makinelerinde sunduğu yapay zeka (AI) desteği, kullanıcıların alışkanlıklarını öğrenerek en sık kullanılan yıkama programını ve belirli ayarları görüntülemeye imkan sunuyor. Döngüler, kullanım sıklığına göre sıralanabiliyor, kullanıcı paneli buna göre kişiselleştiriliyor. Böylece, seçenekleri ve ayarlama sürecini basitleştirirken, zamandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. Herhangi bir talimata ihtiyaç duymadan tüm kullanıcılar, aynı seçenekleri kolayca ayarlayabiliyor. Yapay zeka desteği sayesinde; Samsung ‘Çamaşır Önericisi’ kişisel çamaşır uzmanı olarak hareket ediyor ve en uygun yıkama döngüsünü öneriyor. ‘Çamaşır Planlayıcı’ ise kullanıcıların günlük programını optimize etmek için çamaşır yıkama sürelerini yönetmelerini mümkün kılıyor. ‘Ev Bakımı Sihirbazı’ ise sorunları uzaktan belirleyip, hızlı bir sorun giderme hizmeti sağlayarak çamaşır makinesinin optimum ve güvenli durumda çalışmasına imkan sunuyor.

Samsung’un bir diğer yenilikçi ve teknolojik özelliği olan QuickDrive ise yıkama süresini %50’ye kadar düşürürken etkili temizlik sağlamaya yardımcı oluyor.

Cevap bırakın