Samsung’dan hayret veren telefon hamlesi!

0

Google tarafından giriş seviyesi akıllı telefonlar için tasarlanan Android Go sürümü, kısa zaman içinde üreticiler arasında popüler olmayı başardı. Bu trende atılacak son firmaysa, birçok akıllı telefon modeliyle piyasada bulunan Samsung oldu. Samsung yepyeni bir akıllı telefon hamlesi için hazırlıklarını tamamladı.

Samsung’dan Android Go’lu telefon hamlesi

Ülkemizde, General Mobile’ın ürettiği GM 8 Go modeli ile satışta olan Android Oreo Go işletim sistemli telefona, bir alternatif model Samsung’dan geliyor. Kısa bir süre önce gündeme gelen bu modelin özellikleri de artık netleşti.Ülkemizde, General Mobile’ın ürettiği GM 8 Go modeli ile satışta olan Android Oreo Go işletim sistemli telefona, bir alternatif model Samsung’dan geliyor. Kısa bir süre önce gündeme gelen bu modelin özellikleri de artık netleşti.

Samsung’un 4 çekirdekli Exynos 7570 işlemcisi yer alacak. 16 GB dahili hafıza ile üretilecek olan telefonda, 1 GB RAM kapasitesine yer verilecek. Telefonda microSD kart desteği de olacak.

Ekran tarasında ilginç bir şekilde bizi AMOLED erkan karşılayabilir. Giriş seviyesi bir telefonda güzel ve önemli bir özellik olarak 5 inçlik bu ekran hemen ön plana çıkıyor.

Cevap bırakın