Samsung’dan Galaxy S8 kullanıcılarını şaşırtan hamle!

0

Samsung’un Galaxy S8 modelini kullanıcılar ile buluşturmasının üzerinden 2 yıldan fazla bir zaman geçti. 2017’nin Nisan ayında raflarda yerini almaya başlayan cihaz için geçtiğimiz ay Android Pie güncellemesi yayınlanmıştı.

Galaxy S8 için yeni güncelleme yayınlandı!

SM-G950F model numaralı Galaxy S8 için kısa bir süre sonra güvenlik güncelleştirmesi yayınlandı. Bu kez ise kamera ve güvenlik odaklı bir güncelleştirme cihazlara ulaşmaya başladı. Yani, Samsung iki hafta içerisinde iki güncelleme yayınlamış oldu.

G950FXXU4DSCB sürüm numaralı güncellemenin güvenlik yamasına ev sahipliği yaptığı belirtiliyor. Dikkat çeken nokta ise güncelleme notlarında yer alan ” Kamera uygulamasının dengesi iyileştirildi. ” ifadesi. Tabi, Samsung’un bu güncelleme ile kamera üzerinde ne tür bir değişik yaptığına dair detaylı bilgi sunulmuyor.

Android Pie sayesinde One UI arayüzüne kavuşan Samsung bu sayede Galaxy S10 ile aynı arayüzü kullanır hale geldi. Android Pie’den sonra yayınlanan bu ikinci güncellemenin tüm cihazlara ulaşması biraz zaman alabilir.

Cevap bırakın